SEZEN, “ halkımız arasında ayrım yapmadan görev yapacağım”

admin

AK Parti Edirne Milletvekili adayı Rafet Sezen yaptığı açıklamada seçim çalışmalarına aralıksız devam ettiğini Edirne’de çarşıları dolaşıp esnaflara partisinin politikasını anlattığını belirten Sezen, “ tarihi çarşılarımızı parti örgütümüzle birlikte ziyaret ettik. Yeterli olmasa da halkımızın bize karşı ilgisinin olması bizleri mutlu etti.

RAFET SEZEN RÖPORTAJ

 

 

 

 

 

 

 

 

ESNAFLARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM 

Bu nedenle esnaflarımıza Edirne halkımıza teşekkür ediyorum. Halkımız tarafından sevgi ve saygı ile karşılanmam beni mutlu ediyor. İnşallah 1 Kasımda milletvekili seçilirsek, Edirne’de hiçbir ayrım gözetmeksizin halkımız arasında hiçbir şekilde ötekileştirmeden hizmet edeceğimi ifade etmek isterim. Bu yönde daha önceleri de belirttiğim gibi Edirne yararına olacak her türlü hizmeti yerine getirmek için elimden gelen gayreti sürdüreceğim.

SIKILMADIK EL BIRAKMAYACAĞIZ

Önümüzde bir ay var bu süre zarfında tüm Edirne’yi tarayıp partimizin politikasını ileteceğiz, sorunlarına çözüm yollarını anlatacağız. İlimizde sıkmadık el bırakmayacağız. Burada yaşayanlar hangi partiye mensup olursa olsun benim insanlarım ben burada doğdum. Bu kariyeri burada edindim. Allah’ım inşallah bana halkımıza hizmet imkânı verirse ayrım gözetmeksizin Edirne’ye hizmet sunacağıma halkımızın emin olmasını istiyorum” dedi.

 

 

 

 145 total views,  2 views today

Next Post

Bireysel başvuru ile meclise girmek mümkün

                  Saadet Partisi Edirne Milletvekili adayı Ali Demirkıran, seçim barajı ile ilgili bir açıklama yaparak, “Bireysel başvuru ile meclise girmek mümkündür” dedi. Demirkıran konu ile ilgili açıklamasında şunları söyledi, “Dünyanın hemen hiçbir ülkesinde uygulanmayan yüzde 10 baraj sistemi ile Milli Görüş’ü, yani […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp