SEZEN; “kapımız herkese açık olacak”

admin

RAFET SEZEN AK PARTİ 1. SIRA MLV. ADAYI (7)

 

 

 

 

 

 

 

AK Parti’de Edine 1 Sırada Milletvekili adayı olarak atanan Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkanı Rafet Sezen parti İl merkezinde düzenlediği basın toplantısında  partililerin coşkun tezahüratı ile karşılandı.  İl merkezi girişinde toplantıya gelenlere baklava ikram edildi.

RAFET SEZEN AK PARTİ 1. SIRA MLV. ADAYI (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

Alkışlar arasında İl merkezine gelen salonda olan tüm partililerin tebriklerini kabul eden Sezen, İl Başkan Vekili Av. Yasemin Meral’in açış konuşmasının ardından yaptığı teşekkür konuşmasında şunları söyledi, “Salonda partimizin üyesi olmayan arkadaşlarımı da gördüm. Hepinize şahsım adına teşekkür ediyorum. Bilindiği gibi 15 aya yakın süre il Başkanlığı yaptım. Mümkün olduğunca sizlere hizmet etmeye çalıştım.

RAFET SEZEN AK PARTİ 1. SIRA MLV. ADAYI (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTİME DESTEK OLMAYI SÜRDÜRDÜM  

Son dönemde bilindiği gibi partimizde bazı sıkıntılar oldu. Buna rağmen biz her şeyi sinemize çekerek partimize destek olmayı sürdürdük 31 ağustosta görevimden istifa etmiştim bunu kamuoyuna açıklamadım öyle icap ediyordu. 3 eylülde AK Partiye aday adaylığı başvurusu yaptım. O günün ardından süreç başladı. Bugün Allah nasip etti. 1. Sıradan aday oldum.

RAFET SEZEN AK PARTİ 1. SIRA MLV. ADAYI (5)

 

 

 

 

 

 

 

 

PARTİ AYRIMI YAPMADAN HİZMET EDECEĞİM

İnşallah bundan sonra Edirne’miz için, bölgemiz ve insanlarımız için parti olarak elimizden ne geliyorsa yapacağız. Edirne’de parti ayrımı yapmadan tüm insanlarımıza yardımcı olacağım. Edirne’de bazı şeyler yadırganıyor.

ÜÇ KİŞİDEN BİRİNİN OYUNU ALABİLDİK

Fakat ben İl Başkanı olduğumdan beri şunu kanıtlamak istedim. Biz bugüne kadar Edirne’de üç kişiden birinin oyunu alabildik. Amacımız üç kişiden en az bir buçuğunun oyunu almak, hatta ikisinin oyunu almak.  Sizlerin desteği ile bunun mücadelesini vereceğim. Şu anda mevcut milletvekili dahil hiç kimseye kırgınlığım dargınlığım yok.

RAFET SEZEN AK PARTİ 1. SIRA MLV. ADAYI (4)

 

 

 

 

 

 

 

Partimizin kapıları sonun kadar herkese açık. Benim gönlüm de tüm Edirnelilere açık tüm teşkilatımızla birlikte Edirne’mize daha fazla hizmet edebilmek için her türlü gayreti sarf edeceğim.

RAFET SEZEN AK PARTİ 1. SIRA MLV. ADAYI (6)

 

 

 

 

 

 

 

 

MEHMET MÜEZZİNOĞLU  BANA BÜYÜK DESTEK VERDİ   

Bu süreçte sürekli yanımızda olan Edirne eski milletvekili sağlık Bakanımız Mehmet Müezzinoğlu Bana aday adaylığım konusunda en çok desteği verdi.  Ben sizlerin desteğinizle çok güzel şeyler yapacağımıza inanıyorum. Ben hiçbir zaman partili partisiz ayrımı yapmadım. Bir Kasımda seçilirsem Edirnelilerin hizmetinde olacağım. Allah hepimize yardım etsin” dedi

Sezen konuşmasının ardından  parti yöneticileri ile el ele  birlik beraberlik  mesajı verdi.

RAFET SEZEN AK PARTİ 1. SIRA MLV. ADAYI (3)

 

 154 total views,  2 views today

Next Post

Kredi kartı borçları çığ gibi büyüyor

            Bankaların vatandaşlara kredi kartı alımında sağladığı kolaylıklar insanların borç batağına girmesinde en önemli neden oluyor. Gelir giderini hesap etmeyen cebinde onlarca kredi kartı ile dolaşanlar şimdi borcu borçla kapatmaya çalışıyorlar. Borcun borçla kapatılması özellikle bunun bankalar kanalıyla sağlanması mümkün olmadığı için sadece bu yıl Türkiye Bankalar Birliğinin verilerine göre […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp