SEZEN, polis teşkilatının 171. yılını kutladı

admin

RAFET SEZEN

 

 

 

 

 

 

 

AK Parti Edirne Milletvekili Rafet SEZEN Türk Polis Teşkilatının 171. Kuruluş yıl dönümü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

10 Nisan 1845 yılında kurulan ve o gün den bu yana huzurlu ve güvenli bir Türkiye hedefiyle ülkenin dört bir tarafında büyük bir özveri ile çalışan ve bu uğurda hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan gece gündüz demeden, ailesini ihmal ederek her türlü gayreti sarf edenkahraman polislerimizin 06-10 Nisan Polis Haftası’nı kutluyorum dedi.

Türk Polis Teşkilatı Türkiye Cumhuriyeti devletimizin, ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü, halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, huzur ve asayişi temin etmek, suç işlemesini önlemek suçluları adalete teslim etmek gibi önemli görevleri başarıyla ifa ederken hukukun üstünlüğünü, insan haklarına saygıyı ve demokratik toplum düzeninin gereklerini kendisine şiar edinmiştir.

Bu anlamlı ve önemli gün vesilesiylePolis Teşkilatımızın ve tüm teşkilat çalışanlarının kuruluş yıl dönümlerini kutlargörevleri uğruna canlarını çekinmeden veren aziz şehitlerimizi rahmetle ve minnetle, kahraman gazilerimizi şükranla anıyorum dedi.

 

 

 

 79 total views,  2 views today

Next Post

Alzheimer hastaları ile ilgili proje

              Saraçlar Caddesinde “ Sevgi İzi adında program düzenlendi. Sivil toplum kuruluşlarının katıldığı toplantıda konuşan CHP İl kadın Kolları Başkanı Çiğdem Gegeoğlu bugün sevgi hattında konuşacaklarını belirterek, Sevgi İzi projemizle birlikte zihinsel engelli alzheirmer gibi hepimizin başına gelebilecek durumlarda yitirdiğimiz yakınlarımız ve sevdiklerimiz var.  […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp