Sezen, “ seçim çalışmalarımız halktan büyük ilgi görüyor”

admin

Sezen, “ seçim çalışmalarımız halktan büyük ilgi görüyor” (2)

 

 

 

 

 

 

 

Edirne AK Parti 1. Sıra adayı Rafet Sezen DSİ Sosyal tesislerinde İl Başkanlığınca düzenlenen kahvaltılı  basın toplantısına katıldı.

Basın toplantısına Eski Milletvekillerinden Ali Ayağ, İl başkanı Yasemin  Meral Merkez İlçe Başkanı Kerem Arda ile partinin il, merkez ilçe yöneticileri, kadın ve gençlik kolları ile eski yöneticileri katıldı.  Toplantıda il olarak söz alan Yasemin Meral Katılımcılara teşekkür ederek başladığı konuşmasında seçimde bayanlara büyük görev düştüğünü bayanların bu görevi yerine getireceklerine inandığını belirterek 1 Kasımda yapılacak seçimde partisinin başarılı olacağını belirtti.

Sezen, “ seçim çalışmalarımız halktan büyük ilgi görüyor” (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

HALKIMIZ BİZE İLGİ GÖSTERİYOR

Daha sonra söz alan AK Parti Edirne 1. Sıra Milletvekili adayı Rafet Sezen, İl Başkanlığınca düzenlenen basın toplantısına duyulan ilgiden dolayı katılımcılara teşekkür ederek sözlerine başlayan Sezen, “ Bilindiği gibi 1. Kasımda yapılacak milletvekili için seçim çalışması süreci başladı. Ben erken seçimde aday adayı oldum ve 1. Sıradan aday gösterildim. Görev almamdan bu yana mahalle ve köylerde  seçim çalışmalara başladım. Bu çalışmalarımız sırasında halkımızdan büyük ilgi görüyoruz. Bu ilgiden son derece mutluyum. Halkımızdan bu kadar ilgi göreceğimi düşünmemiştim. Bu nedenle hepinize teşekkür ediyorum. Bilindiği gibi daha önce yapılan 7 Haziran seçimleri ülkemizde siyasi olarak bir sıkıntı yarattı. Partimiz tek başına iktidarı beklerken hayal kırıklığı yaşadık. Çok yoğun çalışma yapmamıza karşın, meclise 4. Partinin girmesi sonucu tek başımıza iktidar olamadık. Gönlümüz isterdi ki tek başımıza iktidar olalım bugünkü artarak devam eden sorunlarına çözüm yolları bulalım “ dedi.

Sezen, “ seçim çalışmalarımız halktan büyük ilgi görüyor” (6)

 

 

 

 

 

 

 

 

MİLLETİMİZ BİZE KOALİSYON KURMA EMRİ VERDİ

Sezen konuşmasında sonra milletin kendilerine koalisyon kurma emri verdiğini belirterek, bilindiği gibi Başbakanımız Ahmet Davutoğlu diğer partilerle koalisyon kurmak için yoğun temaslar yaptı. Bunun sonucu ortada, hayır diye bir zihniyetle bu işin olmadığı meydanda.  Koalisyon kurulamadığı için tekrar bir erken seçim gündeme geldi. İnşallah 1 Kasım’da yapılacak seçim Türkiye’nin önünün açılması için  tek başına iktidara gelmemizi sağlar.

Herkesin bildiği gibi Temmuz ayının ortasından bu günü ülkede yeniden bir kargaşa ortamı yaratılmaya çalışıldı. Suruç’ta başlayan olaylarla birlikte, bir araya gelen terör örgütleri ülkeyi kan gölüne döndürmek için birlikte hareket kararı aldılar. Allah razı olsun.  Hükümetimiz zamanında önlem alarak terör örgütlerinin oyununa gelmedi. Bu konuda operasyonlar sürüyor.

Sezen, “ seçim çalışmalarımız halktan büyük ilgi görüyor” (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

 BUGÜNE KADAR BÖYLE OPERASYON GÖRMEDİLER

Bugüne kadar ciddi kayıplar veren PKK ve diğer terör örgütleri bugüne kadar böyle operasyon görmemişlerdir. Terör örgütleri Gezi olaylarını tekrar hortlatmak için harekete geçtiler. Bu Türkiye üzerinde oynanan oyunun bir parçasıydı. Ülkemiz bu tezgâha düşmedi. Doğu bölgesindeki Kürt kardeşlerimiz şu anda zor günler yaşıyor. Bu zulmü sona erdirmek hepimizin görevidir. Burada hepimiz birlik ve beraberlik içinde bu birliği yarınlara taşıma görevi düşmektedir. Bugün her zamankinden çok birlik ve beraberliği ihtiyacımız vardır. Bu beraberliği bugün buradan başlatarak, her tarafa yayılmasını sağlarız. Biz farklı yapıda insanlarız fakat biz kavgayı sevmiyoruz. Hepimiz birlik ve beraberlikten yanayız.

Bu ülke huzura kavuşacak çözüm süreci bir yanda duracak. Terör örgütü silahı bırakıncaya kadar bu operasyonlar devam edecek. Başbakanımızın da ifade ettiği gibi bu terör olayının üstesinden geleceğiz. Bunun dışında ülkemiz bizden çok şeyler bekliyor. Biz iktidarda olduğumuz sürede ülkenin nereden nereye geldiği ortada. Burada kurucu arkadaşlarımız var bu arkadaşlarımız 13 yıldan bu yana mücadele ettiler. Bugün çok şükür, Dünyanın güçlü devletleri arasında girmeyi başardık.

Sezen, “ seçim çalışmalarımız halktan büyük ilgi görüyor” (4)

 

 

 

 

 

 

 

 

Biz bugünden  sonra inşallah 1 Kasımdan sonra seçilirsem tüm partilerimizle birlikte olup  Edirne’mize yararlı olacak hizmet sunacağım. Benim gönlüm ve kapım herkese açık olacak. Biz gönlü geniş insanlarız. Hangi partiye mensup olursa olsun herkese kapımız hizmet alanında açık olacak. Her zaman AK parti üyeleri ön planda olacak. Bu arada diğer partilerin de gönlüne girmek istiyoruz. Ben her zaman parti teşkilatımla birlikte çalışacağım. Bölgemizin her türlü sorununa çözüm arayacağım. Edirne’de eksik kalan hizmetleri yapacağız.

EDİRNE’NİN GERİ KALMA NEDENİ MAHALLİ YÖNETİCİLER

Edirne hizmet alanında geri kalan bir ilimiz. Türkiye’nin başka illerini ziyaret ettiğimde Edirne’nin ne kadar geri kaldığını görüyorum. Geri kalmamızın ana sebebi mahalli yönetimler. Ben burada doğdum yaşamım burada son bulacak. Beni Edirnelilere borcum var. Benim Mutlaka milletvekili olmak için talebim olmadı. Bana kurucu üyelik teklif edildiğinde  ben politika yapmayacağım siyasi partiler yasasının değişmesi lazım dedim.

ATAMA YAPILMASINA KARŞIYIM, ÖN SEÇİM YAPILMASINDAN YANAYIM.

Ön seçim yapmadılar, atama yaptılar. Ben atamadan yana olmayan bir kardeşinizim. İnşallah bundan sonra  Edirne’ye  daha çok hizmet sunacağız. Ben söz verdiğim şeyi yaparım” dedi.

Sezen, “ seçim çalışmalarımız halktan büyük ilgi görüyor” (5)

 109 total views,  2 views today

Next Post

Askerin onur abidesi İlker Başbuğ

           Edirne’de bu yıl üçüncüsü açılan Kitap Fuarına onur konuğu olarak 26.Genel Kurmay Başkanı İlker Başbuğ’da katıldı. Başbuğ askeri yapısının dışında sosyal yönüyle de bir başka asker profili sergiliyor. O Atatürk’te olduğu  gibi “Asker’den  sanatçı yazar olmaz” imajını silen sanata ve sanatçıya büyük ilgisi olan bir komutan.             Başbuğ, Edirne […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp