SEZEN’den CIRIT’a Ziyaret

admin

AK Parti Edirne Milletvekili Rafet Sezen, Edirne İl Millî Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’ı makamında ziyaret etti.

AK Parti Edirne Milletvekili Rafet Sezen, Edirne İl Millî Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’a yeni görevinde başarılar dileyerek, “Türkiye’de Edirne ilimiz eğitim olarak çok iyi bir seviyede ama bu yeterli değil daha iyi seviyelere taşımak için el birliğiyle gereken çalışmaları yapacağız. Eğitim öğretim alanında üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız. Edirne’nin eğitimini daha iyi noktalara taşıyacak projeleri beraber hayata geçireceğiz” dedi.            Edirne İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ilimizdeki eğitimin çıtasını daha da yukarılara çıkarmak için yapılan ve yapılması planlanan projeler hakkında bilgiler sundu.

Edirne İl Millî Eğitim Müdürü Hakan Cırıt, AK Parti Edirne Milletvekili Sayın Rafet Sezen’e Türk Bayrağı motifli tablo hediye etti.

 165 total views,  2 views today

Next Post

“Mehmet Ruşen Erkurt U11 Futbol Turnuvası” Sona Erdi.

Mehmet Ruşen Erkurt Ortaokulu tarafından hayırsever merhum Mehmet Ruşen Erkurt’un anısına Marmara Bölgesinden 12 takımın katılımıyla düzenlenen “Mehmet Ruşen Erkurt U11 Futbol Turnuvası”nda şampiyon İstanbul Jenerikspor oldu. Okula adını veren merhum Mehmet Ruşen Erkurt’un ve il genelinde 4 tane okul yaptıran Erkurt ailesinin saygı ve rahmetle anılması, ilimizin tanıtımının yapılması […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp