SGK Edirne İl Müdürlüğü’nden Şahinşah’a Ziyaret

admin

SGK Edirne İl Müdürlüğü İlçe Belediye Başkanlıklarına olan ziyaretlerine devam ediyor. SGK Edirne İl Müdür Yardımcısı İbrahim Güven, Edirne SGK İcra Takip ve Haciz Servisi Sorumlusu Ozan Çağdaş Mersin, Lalapaşa Belediye Başkanı Bülent Şahinşah’ı makamında ziyaret etti.

SGK ile olan iş ve işlemlerinde, herhangi bir problemlerinin olup-olmadığı hususlarıyla ilgili, İlçe ve beldelerdeki Belediyelere, ziyaretlerini sürdüren, SGK Edirne İl Müdür Yardımcısı İbrahim Güven, Lalapaşa Belediyesinde Başkan Şahinşah ve Belediye Mali Hiz. Müdürü Mustafa Can’ın da katılımıyla gerçekleşen bilgilendirme toplantısı yaptı.

Gazetemize açıklama yapan Güven;  Belediyelerimizi ziyaretlerimiz devam ediyor. Bugün Edirne’nin şirin ilçelerinden biri olan Lalapaşa’da Belediyemizi ziyaret ettik. Sayın Başkanımıza Genel Müdürlüğümüzün belediyelerdeki çalışmalarını aktardık. Sosyal Güvenlik ile ilgili kolaylıkları ve ödeme imkanlarını paylaştık. Kendilerine teşekkür ederiz” dedi.

SGK Edirne İl Müdürlüğü’nün ziyaretinden büyük memnuniyet duyan Başkan Şahinşah; “SGK ile olan iş ve işlemlerinde, yaşanabilecek sıkıntıların önüne geçmek için çeşitli bilgiler aldık. Kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

 82 total views,  2 views today

Next Post

Doktora Saldıranlar “Pişman Değiliz” dedi.

02 Şubat 2018 tarihinde saat: 22:30 civarında Edirne Sultan 1.Murat Devlet Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesi girişinde Nöbetçi Hekim Dr. Tuba ÇIKMAZ’ı ciddi bir şekilde darp eden ve saldıran hasta yakınlarından  S.Ü. ve Z.Ü. kardeşler “Yaptığımızdan pişman değiliz” dedi. Tedavi gördüğü babalarının Edirne Sultan 1.Murat Devlet Hastanesi’nde hayatını kaybetmesi üzerine, Uzm. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp