SGK’dan Mehmet Ormankıran’a Ziyaret

admin

Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran’ı Edirne SGK Müdür Yardımcısı İbrahim Güven ve SGK Yetkilileri ziyaret etti.

Sosyal Güvenlik Kurumunun belediyelerdeki çalışmaları hakkında bilgi veren SGK Edirne İl Müdür Yardımcısı İbrahim Güven; “Süloğlu güzel ve şirin bir ilçemiz. Bizlerde belediye başkanı Mehmet Ormankıran’ı ziyaret ederek Genel Müdürlüğümüzün belediyelerdeki çalışmalarını aktardık. Sosyal Güvenlik ile ilgili kolaylıkları ve ödeme imkanlarını paylaştık. Kendilerine teşekkür ederiz’’ dedi.

Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran’da yaptığı açıklamada;’’ SGK İl Müdür yardımcısı İbrahim beye ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Bizleri SGK olarak sürekli bilgilendiriyorlar. Bizlerde imkanlarımız dahilinde sorumluluklarımızı yerine getirmeye çalışıyoruz’’ dedi.

 58 total views,  5 views today

Next Post

Yanlış teşhis, yanlış sonuçlar doğuruyor

Meriç Ziraat Odası Başkanı Ömer Ergin, Merkez Bankası’nın gıda fiyatlarını enflasyon artırıcı nedenler arasında gösterdiğini belirterek, söz konusu durumun önüne geçilmesi için tarım ve hayvancılıkta ithalatın durdurularak ve yerli üretimin desteklenmesiyle sağlanabileceğini söyledi. Merkez Bankası’nın 2018 yılı ilk enflasyon raporu açıklandı. Yüzde 5 olarak belirlenen 2017 enflasyon hedefi tutmadı. Hedefin […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp