Şifacı Dr. Eraslan Kırkpınar Ağalığına Aday

admin

Türkiye’nin yetiştirdiği güzide doktorlarında biri olan Dr. Mustafa Eraslan Edirnelilerle buluştu..

Edirne’nin büyük organizasyonlarına ev sahipliği yapan  Esnaf Kredi Kefalet Düğün Salonunda hastalarıyla buluşan Dr. Eraslan, Edirne Ajans Gazetesi Şirket Müdürü Necmi  ENGİN’e Edirne ile ilgili izlenimlerini anlattı..

 

KIRKPINAR AĞALIĞINA ADAYIM..

Temmuz ayında 652.si Yapılacak olan tarihi Kırkpınar yağlı güreşleri hakkında özel açıklamalar yapan Dr. Eraslan; “Ata sporumuz olan Tarihi Kırkpınar Yağlı güreşlerini yakından takip ediyorum. Edirne Belediye Başkanımızı ve ekibini güreşlere verdiği emeklerinden dolayı tebrik ediyorum. Bu sene Allah nasip ederse Kırkpınar Ağalığına bende aday olacağım” dedi.

ERASLAN

Güreş Tutan Pehlivanlarımız Beni Mutlaka arasın..!

 

652.Tarihi Kırkpınar Güreşlerinde güreşecek olan güreşçilere başarı dileklerini sunan Ünlü Dr. Eraslan; Güreşi ayakta tutan pehlivanlarımızdır. Onların o muhteşem güreşini her yıl heyecanla seyrediyorum. Kıran kırana mücadele eden güreşçilerimize buradan selamlarımı gönderiyorum. Ben daha önce Bir futbol takımına verdiğimi özel bitkisel ürün ile o takım oynadığı 18 maçın 17 sini kazandı. Şimdi sıra pehlivanlarımızda.. Onlara buradan beni aramalarını söylüyorum” dedi.   

HABER: Necmi ENGİN / EDİRNEAJANS

 

 190 total views,  6 views today

Next Post

AK Partili Kahve’den Yeni 5 Tl’lik Banknotlarla Toplantı

Ak Parti Edirne İl Başkanı Avukat Müjdat Kahve, IMF’ye olan borcun bitmesiyle ilgili olarak, “Ak Partili olsun olmasın herkes bundan rahatça gurur duymalı” dedi. Kahve, partisinin İl Başkanlığı binasında bir basın toplantısı düzenledi. Yanına 20 adet 5 TL banknot alarak toplantıyı düzenleyen Kahve, hükümeti dış borç üzerinden eleştiren ÇHP Milletvekiline […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp