Silah Satarken Yakayı Ele Verdi

admin

Edirne’nin Keşan ilçesinde yaya olarak devriye görevi yapan İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekiplerince, bir şahsın elinde taşıdığı poşette yapılan aramada, 1 adet 9 mm çapında ruhsatsız tabanca ve 8 adet mermi ele geçirildi.

Anafartalar Caddesi üzerinde yaya olarak devriye görevi yapan İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri elinde beyaz renkli bir poşetle dolaşan R.B. (49)’nin hareketlerinden şüphelenerek, şahsı takibe aldı. Bir süre sonra A.G. isimli şahısla buluşan R.B, poşeti uzattığı sırada polis tarafından yakalandı. Poşette yapılan aramada ise 1 adet 9 mm çapında ruhsatsız tabanca ve 8 adet mermi ele geçirildi. R.B. ve A.G, sorgulanmak üzere Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne getirildi. Burada alınan ifadelerde R.B’nin ruhsatsız silahı A.G.’ye satmak istediği ve bu nedenle buluştukları öğrenildi. A.G, ifadesinin ardından serbest kalırken, R.B. gözaltına alındı. R.B.’nin işlemlerinin ardından bugün mahkemeye sevk edileceği öğrenildi.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

 148 total views,  2 views today

Next Post

Edirne Belediyesinden Giyim Yardımı

Edirne Belediye Başkanlığı tarafından, maddi durumu yerinde olmayan ihtiyaç sahibi öğrencilere kışlık giyim yardımı yapıldı.          Maddi durumu yetersiz olan öğrencilere yardımcı olmanın çok büyük bir huzur kaynağı olduğunu ve Belediye’nin sosyal sorumluluklarının başında da eğitim gören öğrencilere destek olmak olduğunu söyleyen Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, “Edirne’deki okullarda tespit ettiğimiz […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp