Silistre’deki Çevirme Restaurant Türklerini ikinci adresi oldu

admin

Silistre’deki Çevirme Restaurant Türklerini ikinci adresi oldu (1)

 

 

 

 

 

 

Bulgaristan’ın Romanya sınırındaki Silistre kentinde faaliyet gösteren Çevirme Restaurant hijyenik mekanda müşterilerine hizmet sunuyor Çevirmeci kompleksi içinde 650 kişilik düğün salonu da bulunuyor. Genellikle Türk asıllı olanlar bu salonda düğün, derneklerini yapıyor. İşyeri hakkında bilgi veren işyeri sahibi Valentina Mirchanova ve oğlu Mihail Mirchanov; “Güzel manzaralı, Romanya sınırına 20 metre mesafede olan işyerimiz genellikle Türk müşterilere hizmet veriyor.”

Silistre’deki Çevirme Restaurant Türklerini ikinci adresi oldu (5)

 

 

 

 

 

 

 

 

Oksijeni bol bir ortamda faaliyet gösteren işyeri yemeklerinin genellikle en iyi müşterileri olan Türklerin damak zevki dikkate alınarak yapıldığını belirterek. “Silistre vilayetinin merkezinde olan doğa ile iç içe olan çevirme salonu’nu ziyaret eden bir müşteri bir daha gelmek istiyor. Buraya gelip yemeklerini güzel ortamda stres atan müşteriler hizmetten ve yemeklerden çok memnun kalmaktadırlar. Fiyatlarımız makul düzeydedir. İşyerimizin bulunduğu mekânda vatandaşlar düğün, nişan ve benzeri etkinliklerini de yapıyorlar. İşyerimiz çok amaç için kullanılabilecek bir işyeridir.

Silistre’deki Çevirme Restaurant Türklerini ikinci adresi oldu (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu arada Türkiye’den gelen müşterilerimizin istekleri doğrultusunda da hizmet veriyoruz. İşyerini anne oğul ailece işletiyorlar. İşletmede görev yapan personel de işinin ehli elemanlar. Kısaca gelen müşterilerimize en iyi hizmeti en sağlıklı ortamda sunmayı ilke edinmişler. Bayan Valentina, “Türkiye’den gelen misafirlerimiz buradan mutlu olarak ayrılıyorlar. Gelen müşteri sayımız da her geçen gün artıyor. Bu da gelen müşterilerimize kaliteli hizmet sunduğumuzun göstergesidir” dedi. İşyeriniz yılın dört mevsiminde müşterilerine hizmet sunmaktadır. İşyeri sabah 11.00 de açılıyor. Akşam ise müşterinin durumuna göre gecenin geç saatlerine kadar hizmet veriyor. İşyerinde müşterileri canlı müzik’te sunuluyor.

Silistre’deki Çevirme Restaurant Türklerini ikinci adresi oldu (2)

 

 

 

 

 

 

 

Silistre’deki Çevirme Restaurant Türklerini ikinci adresi oldu (4)

 338 total views,  8 views today

Next Post

Eren, Trakya Yatırım Ortamı Tanıtım Günü'ne katıldı

                İstanbul Sanayi Odası ve Trakya Kalkınma Ajansı işbirliği ile İstanbul Sanayi Odası’nda düzenlenen Trakya Yatırım Ortamı Tanıtım günü etkinliğine Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Mehmet Eren konuşmacı olarak katılarak, Edirne’deki yatırım ortamını katılımcılara anlattı. Her geçen gün daha fazla sanayi […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp