Şimşek, “MHP Edirne’de 1. parti olacak”

admin

MHP Milletvekili Adayları lalezar’da bir basın toplantısı düzenledi. Basın toplantısına  Milletvekili Adayları Gürsel Şimşek, Avukat Şennur Yıldırım, Sefer Cem Elkut ,İl Başkanı Hakan Özkan , Merkez İlçe Başkanı Murat Bayraktar,  Kadın kolları Başkanı Hatice Şimşek ,MHP Belediye ve İl Genel Meclis Üyeleri katıldı. Basın toplantısında seçim çalışmalarını değerlendiren Şimşek, şunları söyledi:

Şimşek, “MHP Edirne’de 1. parti olacak” (1)

 

 

 

 

 

 

 

“Türkiye’de genel seçim çalışmaları son hızla sürüyor. MHP’nin tüm teşkilatları bu seçimin MHP lehinde başarıya ulaştırılması için elimizden gelen bütün çalışmaları yapıyor. Bizde Edirne teşkilatıolarak sistemli bir şekilde gece gündüz demeden çalışıyoruz.  İmkânlarımız ölçüsünde bu seçime ortak olmaya çalışıyoruz. Seçimimin artık son 10 gününe girdik. 7 Haziranda Millet sandığa gidecek ve kararını verecek. Tabii ki sandığa gitmeden öncede tüm Türkiye’de MHP’nin düzenlemiş olduğu mitingleri de izliyoruz. Kalabalıklarla gurur duyuyoruz. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli 1 Haziranda saat 11: 30’da İstasyon meydanında halka hitap edecek. Önce sizlere bunu duyurmak istiyorum. MHP Edirne’de bir miting düzenleme kararı almıştır. Bunu sizlerle paylaşıyorum.

Şimşek, “MHP Edirne’de 1. parti olacak” (2)

 

 

 

 

 

 

 

Seçim çalışmaları kapsamında Edirne genelinde 256 köyü gezip dolaştık. Bu konuda tek partiyiz. Çalışmalarımızın ana kökeni köyler, kırsal alanlar oldu. Çünkü kırsal kesimde yaşayan insanların seçimlerle ilgili daha fazla bilinçlendirilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Kırsal alanlarda en büyük tehlike, arazilerin satılması şirketler arazileri satın alıyor. Tarım tekelleştiriliyor. Kırsal kesimdeki çalışmalardan sonra şunu söyleyebiliriz. MHP Edirne’de 1. Parti çıkmaya adaydır. AKP’den önde seyrediyoruz.”

EDİRNE’DE AKP’DEN ÖNDEYİZ

Edirne 1. Sıra Milletvekili adayı Şemsettin Emir’ Edirne’de MHP’nin milletvekili çıkarma şansının sıfır olduğunu söylemiş, AKP kendi derdine yansın diyen Şimşek şöyle konuştu:

“AK Parti 1. Sıra Milletvekili adayı Şemsettin Emir’in adaylığı sıkıntılı geçiyor. Edirne’de MHP’nin milletvekili çıkarma şansının sıfır olduğunu söylemiş. AKP kendi derdine yansın. AKP’nin şansı Türkiye’de de Edirne’de de azalıyor. Edirne’de MHP’nin 1. Parti olacağı şeklinde izlenimler alıyoruz. Özellikle Keşan ve Uzunköprü’de bu izlenimleri alıyoruz. Edirne MHP’yi istiyor. Bunun en büyük sebeplerinden bir tanesi Milli ve Üniter devlet yapısının bozulması. Bu seçimlerde bir yerel seçim havası oluştu. Seçmen adayları dikkatle takip ediyor.   Merkez ilçede MHP’nin CHP’yi geçen bir oyu almasını istiyoruz. Bu bize çok umut verecek. Az bir farkla da olsa CHP’yi geçmeyi hedefliyoruz.”Dedi.

 

 

 99 total views,  2 views today

Next Post

Edirne Barosu'nda plaket töreni

Edirne Adalet Sarayına gelen Türkiye Barolar Birliği Başkanı Avukat Prof.Dr. Metin Feyzioğlu  Edirne Cumhuriyet Başsavcısı Muzaffer Savran’ı makamında ziyaret etti. Ziyaretten sonra Edirne Barosuna geçildi. Edirne Barosunda Avukatlıkta 40. Ve 50. Yılını dolduranlara Türkiye Barolar Birliği Başkanı Av. Prof. Dr. Metin Feyzioğlu’nunda  bulunduğu törende paketleri verildi. Törende konuşan Edirne Baro […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp