Şimşek, “Türk Siyasi Tarihinde KARA DELİK açılmıştır”

admin

MHP Edirne İl Başkanı Gürsel Şimşek AKP’li 4 eski bakanın Türkiye Büyük Millet Meclisinde AKP’li milletvekillerinin çoğunluğu ile aklanmaya çalışılmış olmaları Tük Siyasi tarihinde KARA BİR DELİK açmış aynı zamanda  Millet iradesinin tecelli edeceği TBMM adına da utanç verici kararlar çıktığını belirterek şunları kaydetti; “Yapılan oylamayla aslında 4 eski bakan aklanmamış, tüm AKP bütün kurum ve kurumsal yapısıyla kendini artık hiçbir şamandıra’nın kaldıramayacağı yolsuzluğun içine batmıştır ve hükümet bu kararla Mecliste güven oyunu kaybettiği gibi; meşruiyetini de yitirmiştir.

GÜRSEL ŞİMŞEK

 

 

 

 

 

 

 

TBMM’deki bu oylamayı sadece yolsuzluk ve rüşvet üzerinden değil de aynı zamanda din ve ahlak değerleri üzerinden değerlendirdiğimizde de AKP’nin yine sınıfta kaldığını görmekteyiz. Fransa da peygamberimize dil uzatanları kınayan AKP, aynı saygısızlığı gösterenlerin AKP’li olduğunu ve ” akara makara” deyip ayetlerle dalga geçtiğini gördüğünde ne yazık ki onları koruma altına almışlardır. bu utanç ve esef verici çifte standart AKP’nin içine düştüğü ahlak ve din zafiyeti çukurunun ne kadar derin olduğunu göstermektedir.

Yıllarca Türkiye Cumhuriyeti Devletinin düzenini değiştirmekte çaba harcayanlar bu son oylamayla da hırsızlık ve rüşvete onay vererek ahlaki değerlerimizin bütün çivilerini yerinden sökmüşlerdir. Seçim meydanlarında milletin adamı diye boy gösterenlere şimdi sormak gerekir ;

Milletten ve bağımsız Türk yargısından kaçanlar nasıl milletin adamı olacaklardır. Bu ülkede yargılamalar sadece çaresiz ve korumasız aynı zamanda savunmasız insanlar için mi vardır?

Bugün kurulmak istenen yeni Türkiye’de kayırma, kaçırma ve evlat koruma adına tek adam üstünlüğüne dayanan , sadece bir kesime özel hukuk sistemi getirilmek istenmektedir.

Şimdilerde kendini kurtardığını zannedenler , mutlak surette bu dünyada bunun hesabını vermek zorundadırlar.  Ancak ilahi adalet gerçekleştiğinde zaten mahşerde de dokunulmazlıkların hiç olmadığı hesap gününde de bu hesabı vereceklerini çok iyi bilmekteyiz.

Cumhuriyet tarihimizde zaman zaman yolsuzluk ve rüşvet olayları iktidarı elinde bulunduranların değişik dönemlerinde olagelmiştir. 57. Hükümet döneminde MHP’li Bayındırlık ve İskan Bakanımız Koray AYDIN hakkında isnat edilen suçlar karşısında MHP Genel Başkanı Devlet BAHÇELİ o günlerde Koray AYDIN Bakanımıza ; git, Yüce Divanda aklan da gel diyebilecek kadar özlenen ve olması gereken bir dürüstlük örneği göstermiştir. Akabinde Koray AYDIN yüce divanda yargılanmış ve 11 hakimin oy birliği ile suçsuzdur kararıyla aklanarak görevine tekrar başlamıştır. İşbu davranış biçimi Türkiye’nin 12 yıldır aradığı ama bir türlü bulamadığı ALTIN DURUŞTUR. Önce Ülkem ve Milletim sonra Partim ve Ben olarak belirlenen bu duruş MHP ile AKP arasındaki farkı gün yüzü gibi ortaya çıkarmaktadır.

Bugün sistemde yaşanan asıl sorun parlamenter rejimin tasfiye ediliyor olmasıdır. yürütme görevindeki  hükümet adeta bir EMİR ERİ konumuna getirilmiştir Yasama organı Meclis; bir kişi tarafından adeta bir KUKLA gibi oynatılmaktadır. Yargı ise Baskı ve görev yapamaz hale gelmiş bir BUZDAĞI gibidir. Tüm bunlar olurken de üniter devlet yapımız başkanlık rüyalarıyla Federasyon ÇIKMAZ SOKAĞINA sokulmak istenmektedir. Devlet Mekanizmaları ise atalete sokulup, tek adamın buyruğuyla hareket eden birer PİYON konumundadırlar.

PKK Terör örgütü ve onun meclisteki siyasi temsilcisi bugün devleti yönetenleri köşeye sıkıştırmış, Türkiye Cumhuriyeti devletine ŞAH – MAT diyerek ülkemizi çaresizliğe ve sonu gelmeyecek bir kaosa sokmak istemektedirler.

Türkiye , bugün AKP yönetiminde her geçen gün ZİFİRİ KARANLIK bir döneme sokulmak istenmektedir. Cumhuriyetimize reklam arası diyen bu zihniyetin ülkemizin yönetiminden derhal uzaklaştırılması gerekmektedir.

Türk Milleti Milli İradesini 7 Haziran 2015 seçimlerinde Milliyetçi İradeye dönüştürecek ve yolsuzluk, yoksulluk, yasaklar ve bölücülüğün baş müsebbibi AKP’yi sandıkta yargılayacaktır.

            Yolsuzluğa, hırsızlığa ve bölücülüğe dur diyecek olan kararlı ve azimli iradenin adı Milliyetçi – Ülkücü Harekettir.

            7 Haziran’da bir Millet UYANACAK ve Türk Milleti’nin Kalbi MHP’de atacaktır” dedi.

 

 

 

 17 total views,  2 views today

Next Post

Bu hizmet layık değil miyiz?

Yıllardır tarihi eserlerimiz aydınlatılsın, özellikle ata yadigarı tarihi  köprülerimizin geceleri  aydınlatılmasının çok önemli olduğunu, bu  eserlerin günün her saatinde herkesin rahatlıkla gezip görmesinin sağlanmasının önemine yüzlerce kez  değindik. Maalesef bu sese kulak veren olmadı. En yetkili ağızlar, bu yönde gücü olan politikacılar “ köprüler aydınlatıyor müjde” diye halkı sevindirdi. Ne […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp