SİNAN TEKİN; ‘Adil ve temiz bir yönetim kuracağız’

admin

Önceki gün Adalet Sarayında Meslektaşları ile bir araya gelen Saadet Partisi Edirne Belediye Başkan adayı Av. Sinan Tekin, göreve geldiklerinde Adil ve temiz bir yönetim kuracaklarını söyledi.

S. Tekin -Adliye Sarayı Ziyareti

Adalet Sarayında bulunan tüm birimleri ziyaret eden  Av. Tekin, Edirne Baro Başkanı Av. Özgür Yıldırım ve diğer meslektaşları ile yaptığı sohbette; “Biz Saadet Partisi olarak köklü bir geçmişe sahibiz. Günübirlik siyaset yapmıyoruz. Her zaman dürüst ve ilkeli siyasetten yana olduk. Onun için kamu idaresinde bulunan insanlar herkesten fazla dürüst ve adil olmak zorundadır. Herkese eşit davranmak, insanların hakkını, hukukunu korumak zorundadır. Emanet edilen bütçeyi çarçur etmeden, kimseye peşkeş çekmeden yerli yerinde kullanması gerekir, diyoruz ” açıklamasını yaptı.

Göreve geldiklerinde Belediye’nin kapısına “Rüşvet alan da veren de lanetlidir” tabelasını asacaklarını söyleyen Saadet Adayı Av. Sinan Tekin,  konuşmasının devamında; “Belediye’nin girişine ‘Beyaz Masa’ kurarak vatandaşın işinin hızlı bir şekilde yapılmasını sağlayacağız” şeklinde konuştu.

Baro Başkanı Av. Özgür Yıldırım da; “Saadet Partisi Belediye Başkan adayı genç Avukat arkadaşımız Sinan Tekin’e bu hayırlı yolda başarılar diliyoruz” dedi.

 111 total views,  2 views today

Next Post

Vergi Haftasına Badem Ezmeli kutlama

Vergi Haftası dolayısı ile Edirneli şekerlemeci Arif Meriç Edirne’nin geleneksel lezzeti badem ezmesinden Vergi dairesine ait logoyu yaparak Edirne Vergi Dairesi Başkanı İsmail Arslan’a makamında sundu. Edirne’nin tanıtımında önemli rol alan Arslanzade Arif Meriç Badem Ezmesinden Vergi dairesi logosunu yaparak ilgi uyandırdı. Vergi dairesi Başkanı İsmail Arslan makamında kabul ettiği […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp