Sınır “İpsala’da miting yapılacak”

admin

İl Genel Meclisi Kâtip üyesi Necmi Sınır ETSO’da yapılan Meclis toplantı sonunda yaptığı açıklamada  “ Parti örgütümüzün aldığı karar doğrultusunda CHP’den üç milletvekili adayının da katılımı ile CHP’nin seçim programını yapılan seçim faaliyetlerinin gündeme getirileceği bu arada yapılan konuşmalarda CHP’nin halka ne vaat ediğini kapsayacak bir miting düzenlenecektir.

Sınır İpsala’da miting yapılacak

 

 

 

 

 

 

 

 

İpsala İlçesi Cumhuriyet meydanında mitinge tüm ilçelerin ve merkezin İl Genel Meclis üyeleri katılacaktır. Miting Çarşamba günü saat 12’de başlayacaktır. Bu mitinge gitmek isteyenler için saat 10’da Özel İdare Bahçesinden bir araç kaldırılacaktır. Bu mitinge ilçe merkezi ve çevre köylerden vatandaşlarımız da katılacak ve CHP’nin bu seçimde halka neler vaat ettiğini bir kez daha öğrenmiş olacaklar” dedi.

 

 

 

 18 total views,  2 views today

Next Post

CHP’den cumhuriyet yürüyüşü

              Cumhuriyet Halk Partisi Esentepe minibüs durağından başlayıp Zübeyde Hanım parkına kadar devam eden bir yürüyüş düzenledi. Cumhuriyet yürüyüşüne Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, CHP Milletvekili Adayı Gürkan Güneser, İl Başkanı Oktay Bozkurt, Merkez İlçe Başkanı Şenol Geçmiş, Eski Milletvekili Nejat Gencan, Milletvekili aday […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp