Şirin Çocukevi öğrencileri gazetemizi ziyaret etti

admin

DSC_4099

 

 

 

 

 

 

 

Edirne’de faaliyetini sürdüren Özel Şirin Çocukevi öğrencileri gazetemizi ziyaret etti. Beraberinde öğretmenleri ile gazetemizi ziyaret eden öğrenciler Ajans gazetesi, Dergilerimiz ve Radyo-Su çalışmaları hakkında bilgi aldılar.Öğrenciler gazetecilik konusunda Gazetemiz Sahibi Necmi Engin ve Haber Müdürlüğü görevlilerine sorular yönelttiler. Haberin nasıl hazırlanarak okuyucuları ulaştığı hakkında bilgi alan öğrencilerin bazıları büyüdükleri zaman gazeteci olacaklarını ifade ettiler.

DSC_4121

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu arada Radyo-Suyu ziyaret eden ve çalışmalar konusunda bilgi alan, bu sırada birlikte şarkı söyleyen öğrenciler meraklı bakışlarla çevreyi inceledi. Konuşulanları can kulağı ile dinlemeleri dikkat çekti. Edirne’nin ilk özel çocukevi özelliğini taşıyan Şirin Çocukevi,16 yıllık bir deneyime sahip bir kurum. Oyun ile enteraktif öğrenmeyi sağlayarak müzik, drama, hareket, İngilizce ve çeşitli branşlarla zenginleştirilmiş bir program uyguluyor.

 

 137 total views,  2 views today

Next Post

Kadınların çiftçi eğitim semineri

            Edirne’nin  çeşitli köylerinden  gelen  kadınlarımızın katıldığı çiftçi eğitim semineri sonrası  sertifikalarının  dağıtım törenine katıldım. Köylü kadınlarımız gerçekten büyük atılım içinde günden güne daha çok bilinçleniyor, kendilerine verilen bilgileri can kulağı ile izliyorlar. 5 gün devam eden eğitim süresince kadınların genel sorunları olan kadına şiddet, […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp