“Sodam Projesi devam ediyor”

admin

Edirne Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Aile Danışmanlık Birimi, Edirne Merkez Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığına bağlı olarak hizmet veren Sosyal Dayanışma Merkezi Koordinasyonluğunda eğitimlere devam ediyor.

sodem projesi devam ediyor (1)

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Aile Danışmanlık Birimi tarafından SODAM projesi kapsamında madde bağımlılığı eğitimi verdi.

Aile Danışmanlık Birimi personeli Uzm. Psikolojik Danışman Esra Selvi ‘Toplamda 65 kursiyere ulaşılarak verilen eğitim seminerlerinde özellikle ailelere yönelik tavsiyelerde bulunduk ve bağımlılığa giden yolda arkadaş faktörü önem taşımakta ve çocuklarımızın kimler ile arkadaşlık ettiğini, okul çıkışlarında nerelere gittiğini, okul başarısı yada devamsızlığını iyi takip etmek gerekir. Hiçbir uyuşturucu maddesinin doğal değildir ve bağımlılığa giden yolda ilk olarak bedava teklif edilir bu sebepten dolayı ailelerin dikkatli olması gerekir’ diye belirtti.

Katılımın yoğun ve ilgili olduğu program başarıyla tamamlandı. Edirne Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Aile Danışmanlık Birimi farklı konularda eğitim seminerleri vermeye devam ediyor.

sodem projesi devam ediyor (2)

 154 total views,  2 views today

Next Post

Süloğlu Belediyesi yeni bir araca kavuştu

Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran,   Belediyeye bir kepçe kazandırdı.  Kepçenin Belediyeye teslim töreninde konuşan Ormankıran. Belediye seçimlerinde verdikleri sözü yerine getirmek için gayret gösterdiklerini belirterek; “ Biz önce insan diye yola çıktık ilk olarak insanlarımızın ihtiyaçlarını yerine getirmeyi hedefledik. Bugün bir kepçe aldık. İmkanlarımız oranında böyle ihtiyacımız olan araç gereç […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp