ŞOF-DER’den terörü lanetleme konvoyu

admin

ŞOF-DER’den terörü lanetleme konvoyu (1)

 

 

 

 

 

 

Edirne Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Erbey Kılıç, terörü lanetleyen konvoy öncesi Olin kavşağında bir konuşma yaptı. Buradaki toplantıya ETUS Başkanı Hakan Giyik, yönetim kurulu üyeleri ve minibüs ve taksi şoförleri katıldı. Son dönemde artan hain saldırıları nedeniyle teröre karşı tepkimizi koyarak gerçekleştirdiğimiz bu konvoyla şoför esnafları olarak bizler de üzüntümüzü dile getirdik.

ŞOF-DER’den terörü lanetleme konvoyu (3)

 

 

 

 

 

 

 

Bizlere tarifsiz acılar yaşatan hain saldırıları şiddet ve nefret ile kınıyoruz. Vatanı uğruna canını ortaya koyan, hain saldırılar sonucu şehit düşen polis ve askerlerimize Allah’tan rahmet ,ailelerine, yakınlarına ve milletimize sabır diliyoruz. Tüm yurdumuzu derin bir üzüntüye boğan, şehitlerimiz için buradayız. Terörü lanetliyoruz. Olin kavşağında yapılan konuşmanın ardından yüze yakın taksi ve minibüs terörü kınamak amacıyla konvoy halinde, klakson çalarak Gazimihal köprüsüne kadar gidilerek terör lanetlendi. Konvoyun geçişi sırasında vatandaşlar da destek verdi. Emniyet güçleri de yolda trafiğin aksamaması için gereken önlemleri sağladı.

ŞOF-DER’den terörü lanetleme konvoyu (5)

 

 

 

 

 

 


ŞOF-DER’den terörü lanetleme konvoyu (2)

 

 

 

 

 

 


ŞOF-DER’den terörü lanetleme konvoyu (4)

 122 total views,  5 views today

Next Post

Kırcı, “Eğitim İş Atatürk ilkelerini savunan bir sendikadır”

Eğitim İş Genel Mali Sekreteri Nazım Kırcı Eğitim İş  Edirne Şubesi Mali Sekreteri Aydoğan Mutlu ile ile birlikte Gazetemizi ziyaret etti. Ziyaret sırasında sendikal çalışmaları ile ilgili olarak açıklama yapan Kırcı, Eğitim İş sendikamızın kuruduğundan bu yana 10 yıl geçti. Eğitim İş sendikamız kurulduğu günden bu yana Atatürk ilkeleri doğrultusunda […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp