ŞOFÖRLER ODASI BAŞKANI ŞAHİN; “ZAMLAR KARŞISINDA ŞOFÖR ESNAFI PERİŞAN”

admin
dav

Edirne Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Ali Şahin yaptığı açıklamada; “Bilindiği üzere son günlerde akaryakıta gelen zamlar en başta taşıma sektörünü derinden etkilemiştir. Akaryakıta kısa süre içerisinde dahi % 35 civarında zam gelmiştir ve takip eden günlerde fiyatların daha da artacağı görülmektedir.
Tüm karayollarında taşıma hizmeti veren Otobüsçü, Minibüsçü, Kamyoncu, Kamyonetçi, Taksici, Servisçi ve Küçük Otobüsçü esnafımız zor şartlardan geçmektedir. Esnafımızın akaryakıta gelen son zamlardan dolayı mağduriyet yaşadığı çok açık ortadadır. Bu mağduriyetin giderilmesi ve akaryakıta gelen ve gelecek olan son zamların karşılanması için gerekli yazışmalarımızı ve gerekli tüm girişimleri yaptık ve yapmaya devam edeceğiz.
Bu doğrultuda; Federasyonumuza ve Konfederasyonumuza taleplerimizi ve sorunlarımızı ilettik. Federasyonumuzun da bu konu ile ilgili çalışmaları ciddiyetle ve gayretle halen devam etmektedir.
Yegane çabamız ve görevimiz emekçi ve cefakar şoför esnafımızın artan maliyetler karşısında göstermiş olduğu üstün gayreti karşılıksız bırakmamaktır. Bu uğurda tüm üyelerimizin, esnaflarımızın hakkı ve refahı için gerekli çabayı göstereceğimizi saygıyla bildiririm.” dedi.

 735 total views,  5 views today

Next Post

EKMEK KAVGASI BÜYÜYOR..! ZIPKINKURT: “VATANDAŞIN EKMEĞİ İLE KİMSENİN OYNAMAYA HAKKI YOK”

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Zıpkınkurt düzenlediği basın toplantısında, Son günlerde Fırıncıların Ekmeğe zam talep ettiğini ifade ederek, “Fırıncıların Ekmeğin Kg/ fiyatına istediği 12,50 TL’lik zam talebi Türkiye’den şu andan istenen en yüksek zam oranıdır.  Edirne farklı bir Cumhuriyet mi, böyle bir fiyat istiyorsunuz? Odamıza bağlı fırıncı üyelerimiz […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp