Şoförler Odası Genel Kurulu Pazar Günü

admin

Edirne’nin en büyük meslek kuruluşu olan, 901 üyesi bulunan Edirne Şoförler ve Otomobilciler Odasının Olağan Genel Kurulu 9 Şubat Pazar Günü Küçük Sanayi Sitesi keyif düğün salonunda yapılacak. Edirne’de insanlarla en çok ilişkisi bulunan, doğumdan ölüme kadar gece gündüz insanların ihtiyacını karşılayan canını malını emanet ettiği, onlarca alanda halkın refahı için hizmet sunan, Şoför esnafının Bu genel kurulda onurlu bir sınav vereceğini belirten Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Erbey Kılıç; “Genel Kurulumuzda başka illerde sık sık rastlanan gereksiz tatsızlıkların yaşanmayacağını umuyorum. Edirne şoför esnafımıza da yakışan budur. Esnaf arkadaşlarımızın da bu bilinç içinde olduğu inancındayım.

erbey kılıçkpk-şoförler odası - edirne (1)

ŞOFÖR ESNAFLARIMIZ BİLİNÇLİDİR

Edirne’de bugüne kadar yapılan Genel Kurullarda esnaflarımız başarılı bir sınav verdi. Yapılan Genel Kurullarda hiçbir sorun yaşanmadı. Şoför esnafımızın da kendi genel kurulunda ayni duyarlılık içinde hareket ederek, Genel Kurulda meslek sorunları gündeme getirip yeni yönetime yön vereceğini, bunun dışında soruların gündeme gelmesine izin vermeyecekleri inancındayım.

Bu duygularla Pazar günü yapılacak Genel Kurulunun esnaf arkadaşlarımızın yoğun katılımı ile başarı ile geçeceğine inanıyorum” dedi.

 

 244 total views,  2 views today

Next Post

İki Muhtar Rekora Koşuyor

Edirne Merkez köylerinden İskender Köy Muhtarı ve Köy Muhtarları Derneği Başkanı Cevat Meriç ile Ahi Köy Muhtarı Remzi Balcı muhtarlıkta 30 yılını tamamladı. 30 Martta yapılacak seçimlere katılarak rekora ulaşmak istiyorlar. Vefat eden Sabuni Mahallesi Muhtarı Şevki Küpenin muhtarlık süresini egale etmeyi amaçlayan Muhtarlar, Özellikle köylerde muhtarlığın çok güç koşullarda […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp