Şoförler Odası’nın Yeni Başkanı Ali Şahin Mazbatasını aldı

admin

25 Şubat 2018 Cumartesi günü ETSO Konferans Salonunda gerçekleşen Edirne Şoförler ve Otomobilciler Odasının 30. Olağan Genel Kurulunda seçimi kazanan Ali Şahin ve ekibi Mazbatasını aldı.

Seçime mavi liste ile girip üyelerden 427 oy alan Ali Şahin ve ekibi, bugün Edirne Edirne Adliyesi seçim kurulunda düzenlenen törenle mazbatasını aldı. Mazbata törenine ETUS Başkanı Hakan Giyik ve ETUS Yöneticileri, Yeni Başkan Ali Şahin ve ekibi ile basın mensupları katıldı. Şahin Mazbatasını Edirne YSK memuru Kevser Köpük’ten aldı.

Ali Şahin.mazbatayı aldı

 

Törenden sonra açıklama yapan Şahin; Genel kurulu en iyi şekilde atlattık. Diğer arkadaşımızla beraber hizmet yarışı için kıyasıya bir heyecan yaşadık. Bu alınan farktan da belli. Esnafımız bize bu konuda görev verdi. Yönetimde olan tüm arkadaşlarımızla beraber görevimizi en iyi şekilde yapacağımızdan kimsenin endişesi olmasın. Seçim kampanyamızda da kullandığımız bir slogan vardı. “Hiç kimseyi ayırmadan, bütün esnaf kardeşimize sahip çıkıp bu işi birlik ve kardeşlik havasında devam ettirip, inşallah şoför esnafının daha ileriye gelmesini sağlamaya çalışacağız. Ben buradan bize destek olan ETUS Başkanı Hakan Giyik ve ETUS yönetimi ve şoför arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Daha sonra Ali Şahin ve ekibi Edirne Adliye Sarayı önünde basına hatıra pozu verdi.

 

 

 70 total views,  2 views today

Next Post

Evrensel müzik topluluğu; Edirneliler ile buluşuyor

Bakırköy Belediyesi Evrensel Müzik Topluluğu; Edirne Belediye Başkanlığı’nın Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında Edirneli müzikseverler ile buluşacak. 2007 yılında Bakırköy’de kurulan ve kurulduğu günden bu yana çeşitli illerde konserler veren Bakırköy Belediyesi Evrensel Müzik Topluluğu; Türk Sanat Müziği’ne ait unutulmaz sanat eserlerini Edirneli müzikseverler için seslendirecek. Edirne Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp