Sokakta Hayat Var ekibinden yeni bir etkinlik

admin

Sokakta Sanat Var ekibi şimdi de okulları boyuyor duvarlar renkleniyor.

Trakya Üniversitesi Güzel Sanatlar Topluluğu “Sokakta Sanat Var” Ekibi Süloğlu Anaokulunda Bir çocuk değişir gelecek şekillenir sloganıyla miniklerle buluştu. Miniklerle birlikte sanatsal çalışma ve aktivitelerin ardından okul duvarları boyandı. Ekibin Genel Koordinatörü Gencay ADIGÜZEL ilerleyen süreçte sanatın her yaşta insana hitap ettiğini göstermeyi, sanatın önemini belirtmek amacıyla öncelikli olarak dezavantajlı çocuklarla sanat etkinlikleri yapmayı planladıklarını belirtti.

Sokakta Hayat Var ekibinden yeni bir etkinlik (2)

 

 

 

 

 

 

 

Gün boyu Miniklerle çeşitli aktiviteler yaptıklarını ardından da miniklerle birlikte okul duvarlarını boyadıklarını söyledi. Süloğlu Anaokulu Müdürü Meral FİDANCI böyle bir etkinliğin içinde yer aldıkları için çok mutlu olduklarını belirterek emeği geçen tüm ekip çalışanlarına teşekkür etti.

Sokakta Hayat Var ekibinden yeni bir etkinlik (1)

 17 total views,  2 views today

Next Post

CHP adaylarından Gürkan'a ziyaret

              Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ı, geçtiğimiz Pazar üye bazında ön seçimle CHP Edirne Milletvekili adayı seçilen Doç.Dr.Okan Gaytancıoğlu ile Erdin Bircan, makamında ziyaret ettiler. CHP Edirne İl Başkanı Oktay Bozkurt’unda katıldığı ziyarette, CHP’li Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Doç.Dr.Okan Gaytancıoğlu ile Erdin Bircan’ın […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp