Solotürk ekibine ziyaret

admin

Trakya Üniversitesi Edirne Teknik Bilimler ve Meslek Yüksekokulu Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri Bölümü Uçak Teknolojisi Programı ile Trakya Üniversitesi Havacılık ve Uzay Teknolojileri Topluluğu öğretim elemanları ve öğrencileri 25 Kasım Edirne’nin Kurtuluşu Etkinliği için Edirne’ye gelen Türk Hava Kuvvetlerinin Gösteri Ekibi SOLOTÜRK’e Edirne’de konakladıkları otelde bir ziyaret gerçekleştirildi.

SOLOTÜRK ekibi Trakya Üniversitesi öğrencilerinin tüm sorularını cevapladı. Sohbet ortamında gerçekleşen ziyaret bitiminde kendilerine Okul ve Topluluk adına çiçekler takdim edilirken SOLOTÜRK Ekibi günün anısına SOLOTÜRK fotoğrafları imzalayarak katılımcılara hediye etti.

 70 total views,  2 views today

Next Post

95 yıllık gurur SOLOTÜRK’LE TAÇLANDI

Edirne’nin Düşman İşgalinden Kurtuluş’unun 95. Yıl dönümü nedeniyle Türk Hava Kuvvetleri´nin gözbebeği; göklerin hakimi SOLOTÜRK, F-16 jet uçağıyla gösteri uçuşu yaptı. SOLOTÜRK, Edirne’nin semalarında; Selimiye Camii’nin görkeminde müthiş bir gösteriye imza atarken, gösteriyi binlerce Edirneli izledi. Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan törende yaptığı konuşmada, “Türk Milleti’nin her ferdi yeri geldiğinde […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp