SON DAKİKA… Edirne’de ŞİDDETLİ DEPREM…!

admin

Gökçeada  Açıklarında  (EGE DENİZİ) meydana gelen depremin şiddeti 6.5 olarak belirlendi. Edirne’de bugüne kadar  görülmemiş bir şekilde hissedilen deprem ilimizde  büyük paniğe neden oldu..  saat: 12:25’te Edirne’de hissedilen deprem yakşık olarak 40 saniye sürdü.  Edirne’de yaşayan vatandaşlar evlerini ve işyerlerini  boşaltıp sarsıntının geçmesini bekledi… Edirne’de bazı binalarda deprem nedeniyle çatlakların oluştuğu gözlendi.

deprem

Keşan ilçesinde 4 kişi yaralandı. Edirne Merkez’de 1 kişi de inşaattan üzerine düşen tuğla sonucu yaralandı.  Öte yandan depremden sonra herkes yakınlarından bilgi almak için cep telefonlarına sarıldı. GSM operatörlerinin çalışmadığı ve sistemin çöktüğü gözlendi.

Deprem başta İstanbul olmak üzere Manisa, İzmir, Çanakkale ‘de hissedildi…

 

 

 172 total views,  2 views today

Next Post

Kırkpınar’ın En favori Ağa Adayı Abdullah DEMİRKIRAN

Bu yıl 16-22 Haziran Tarihleri arasında 653.sü düzenlenecek olan Tarihi Kırkpınar Yağlı güreşleri; hem kıran kırana mücadele eden güreşçiler hem de Güreş ağası ile güreş severlere özel bir yıl yaşatacak… Dünyanın ve Türkiye’nin dört bir yanından güreşleri seyretmek için ilimize gelecek olan binlerce güreş severin her türlü ihtiyacına cevap verebilmek […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp