SON DAKİKA..! Erol Atik ve Ali Osman UZMAN yeniden Aday

admin

SON DAKİKA..!  Erol Atik ve Ali Osman UZMAN yeniden Aday

Ak Parti Edirne İlçe Belediye Başkan Adayları açıklandı..


Yerel seçimlere az bir zaman kala AK Parti haftalardır süren çalışmaların ardından ilçe Belediye Başkan Adaylarını açıkladı.

Ak Parti İl Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Nesim İBA yaptığı açıklamada Edirne’de bugüne kadar açıklamayan ilçe Belediye Başkan adaylarının belirlendiğini ifade ederek, seçim çalışmalarımız ilimizde olduğu gibi ilçelerimiz ve beldelerimizde de büyük bir hızla devam ediyor. Halkımızın AK Parti’ye gösterdiği teveccüh bizi son derece mutlu etmiştir. Halkımızın Bu ilgi ve alakası Sayın Başbakanımız Recep Tayip Erdoğan önderliğinde sağlanmıştır. Edirne’nin bir 5 yıl daha kaybedecek zamanı artık kalmamıştır. Ak Parti Belediyeciliğinin fakı ve ayrıcalığı ile Edirnemizi olması gereken yere getireceğiz.” Dedi.

Süloğlu ilçesi : EROL ATİK (Belediye Başkanı)
erol_atik

 

Süloğlu ilçesinde, ilçeyi AK Parti hizmetlerinin ayrıcalığı ile tanıştıran ve  Belediye Başkanlığı görevini başarı ile yürüten,  4 yıl gibi kısa sürede ilçede yaptığı yatırımlarla ilçe halkının ve genel merkezin takdirini toplayan Erol ATİK, Başta Başbakan Recep Tayip Erdoğan, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu ve Ak Parti Genel Merkezin tam desteğiyle tekrar Süloğlu ilçesinde belediye Başkan Adayı olarak açıklandı.

 

Lalapaşa: ALİ OSMAN UZMAN (Belediye Başkanı)

ak-parti-danışma-meclisi-toplantısı-erol-atik-ali-osman-uzman

Lalapaşa ilçesinde iki dönemdir Belediye Başkanlığı görevini başarı ile yürüten Ali Osman UZMAN, hazırladığı projelerle ilçede değişimin öncüsü oldu. Ali Osman Uzman’ın isminin tekrar açıklanmasındaki en önemli etken, halkın isteği ve Uzman’ın başarılı çalışmaları oldu.

 

HAVSA İLÇESİ

Havsa İlçesi Belediye Başkan Adayı Naci ARDA

Naci ARDA’nın Adaylığının  açıklanmasının ardından Havsa Beld. Bşk. Adayı Arda;   resmi facebook hesabından yaptığı açıklamada; Havsa belediye başkan adaylığım kesinleşmiş olup adaylığım konusunda destek veren başta Sayın Bakanımız Mehmet Müezzinoğlu’na,il başkanımıza, ilçe başkanımıza, teşkilatımıza, emeği geçen herkese ve tüm Havsalı hemşehrilerime teşekkür ederim.Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada tüm enerjimizi Havsa’ya hizmet için harcayacağız. Bu hizmet yolculuğunda fikri ve projesi olan herkese kapımızın açık olduğunu belirtmek isterim. DURMAK YOK YOLA DEVAM, HER ŞEY HAVSA İÇİN!” dedi.

naci arda

 

İpsala İLÇESİ

ipsala ilçesi Ak Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Kerman

mehmet kerman

ENEZ İLÇESİ

Enez ilçesi Belediye Başkan Adayı Abdullah BOSTANCI

abdullah bostancı

 MERİÇ İlçesi 

Meriç İlçesi Ak Parti Belediye Başkan Adayı Nihat Yörük

 125 total views,  2 views today

Next Post

Kamu Kurumları Halkla İlişkiler Semineri Sona Erdi

“Kamu kurumlarında basın ve halkla ilişkiler çalışmaları” eğitimi sertifika töreninin ardından sona erdi Çarşamba günü başlayan “Kamu Kurumlarında Basın ve Halkla İlişkiler Çalışmaları” eğitimi, katılımcılara sertifika verilmesinin ardından bugün sona erdi. Sertifika töreninde söz alan Edirne Vali Yardımcısı Hasan Hüseyin Can, bu tür etkinliklerin özellikle kurum ve kuruluşların personeline yönelik […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp