SON DAKİKA..! Spor İl Müdürü Serhat Ocak açığa alındı

admin

Soruşturma kapsamında açığa alınan Edirne Gençlik ve Spor İl Müdürü Serhat OCAK’ın yerine vekaletten Zekeriya Bayrak görev yapıyor.  2011 yılının ekim ayında Edirne Gençlik ve spor İl Müdürlüğü görevine atanan Serhat Ocak yaklaşık olarak 6 yıl görev yapmış oldu.

Edirne Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü resmi web sitesinde halen Müdür olarak görünen, İl Müdürü Serhat Ocak’ın son mesajı “19 Eylül Gaziler Günü Temennisi”  ile ilgili yayınlanan haber oldu.

Serhat Ocak kimdir?

 1976 yılında Edirne’de doğdu. Şükrüpaşa İlkokulu, Atatürk Ortaokulu’nun ardından Edirne Lisesi’ni tamamladı. Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi Öğretmenliği bölümünü bitirdi. Eğitim Bilimleri Eğitim Yönetimi ve Teftiş Planlaması ve Ekonomi alanında Yüksek lisansını tamamladı. “Öğretmenlerin duygusal tacizine ilişkin algıları” konulu araştırması yurt dışında yayımlandı. Halen Sosyoloji Bölümünde öğrenimine devam etmektedir.

Eskişehir Günyüzü İlçesi Kayakent Kasabasında Öğretmenliğe başladı. Edirne Havsa İlçesine Beden Eğitimi Öğretmeni olarak tayin olduktan sonra, 2004 yılında Müdür Yardımcılığı sınavını kazanarak Edirne Merkez Serhat İ.M.K.B. Kız Meslek Lisesinde Müdür yardımcılığı görevinde bulundu. 2008 yılında Edirne Merkez I. Murat Lisesi’nde ve 2010 yılında Edirne Merkez Lala Şahinpaşa İlköğretim Okulu’nda Okul Müdürü olarak görev yaptı. 2011 Ekim ayında Edirne Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne İl Müdürü olarak atandı ve bu görevine devam etmektedir. 22 yıl amatör ve profesyonel futbol oynamıştır. Yüzme, Basketbol, Tenis, Masa Tenisi Sporlarını amatör olarak yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

 404 total views,  2 views today

Next Post

İl Genel Meclisinden Patlayıcı Deposuna Tepki

Edirne İl Genel Meclis Toplantı Salonunda düzenlenen Basın Toplantısına İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Geçmiş, İl Genel Meclis Üyeleri, Mehmet Uzun, Fedayi Işık, Erol Açık ve basın mensupları katıldı. Edirne İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Geçmiş, Edirne İl Genel Meclis Toplantı salonunda düzenlediği basın toplantısında yaptığı konuşmada, Uzunköprü’ye bağlı Saçlımüsellim […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp