Son yarım asrın hikâyesi Edirne’de anlatıldı

admin

Son yarım asrın hikâyesi Edirne'de anlatıldı (1)

 

 

 

 

 

 

Prof. Dr. Ebubekir SOFUOĞLU Son Yarım Asrın Hikâyesi Projesi kapsamında ilimizde konferans verdi.

“Ulusal Gençlik ve Spor Politika Belgesi”nin “Eğitim ve Hayat Boyu Öğrenme”, “Etik ve İnsani Değerler”, “Demokratik Katılım ve Yurttaşlık Bilinci” ve “Gençlik Bilgilendirmesi” temel politika alanlarında yer alan hedefler doğrultusunda Gençlik ve Spor Bakanlığınca tüm Türkiye’de Son Yarım Asrın Hikâyesi projesi gerçekleştiriliyor.

Proje kapsamında alanında uzman akademisyen Prof. Dr. Ebubekir SOFUOĞLU tarafından 1960 lı yıllardan sonra ülkemizde demokrasi ve ekonomik alanda yaşanan gelişmeler ve bu gelişmelerin uluslararası yansımaları ve 15 Temmuz’da Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) hain darbe girişimini içeren konferans Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

Bir araya gelen gençlere hitap eden Prof. Dr. Ebubekir SOFUOĞLU programda son 50 yılda çeşitli ekonomik krizler, müdahaleler ve sonrasında yaşananlar ile günümüze kadar olan bölümü tarihsel kesitler halinde anlattı.

Son yarım asrın hikâyesi Edirne'de anlatıldı (2)

 

 

 133 total views,  2 views today

Next Post

TANRIKULU, “ uyuşturucu ile elbirliği ile mücadele etmeliyiz”

                Edirne Tabip Odası Başkanı Dr. Ertuğrul Tanrıkulu Karaağaç Mahallesinde meydana gelen üç çocuk ve babasının ölümüyle ilgili olarak yaptığı açıklamada; “ İnsanların böyle vahşice katledilmesi bizleri çok üzdü. Kendilerine Allah’tan rahmet diliyorum. Bir hekim olarak, Tabip Odası olarak böyle bir açıklama yapma […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp