Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde devir teslim

admin

Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde devir teslim

 

 

 

 

 

 

Üniversitemiz Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürlüğüne Yrd. Doç. Dr. Levent Doğan’ın vekâleten atanması nedeniyle 19 Ağustos 2016 tarihinde devir teslim töreni düzenlendi.

Yrd. Doç. Dr. Levent Doğan müdürlük görevini Doç. Dr. İbrahim Coşkun’dan devraldı.

Yrd. Doç. Dr. Levent Doğan Kimdir?

Levent Doğan 1970 yılında Babaeski’de doğdu. 1992 yılında Trakya Üniversitesi Fen – Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun oldu. 1994 yılında Trakya Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Türk Dili ve Edebiyat Anabilim Dalı Türk Dili ve Edebiyatı programında Yüksek Lisansını, 2000 yılında da Doktorasını tamamladı.

1994 -1995 yıllarında Ankara Üniversitesi Tömer ve 1996-1997 yıllarında Kırgızistan Celalabad Commersiya Üniversitesi’nde Türk Dili Okutmanlığı yaptı. 2001 yılında Trakya Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümüne Öğretim Üyesi olarak atandı. Aynı yıl Komrat Devlet Üniversitesinde misafir Öğretim Üyesi olarak çalıştı. Erasmus Programı kapsamında 2013 yılında Bulgaristan’ın Şumnu, Mevlana Programı ile de Bosna Hersek’in Sareyova şehirlerinde görev yaptı.

 

 

 

 78 total views,  2 views today

Next Post

Bakan ÖZLÜ, GÜRKAN’ı ziyaret etti

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü, Edine Belediye Başkanı Recep Gürkan’ı ziyaret etti. Gürkan, Bakan Özlü’ye Selimiye Camii Selimiye Camii ve Külliyesi’nin Rekreasyon Projesi hakkında bilgi verdi.                 Bir takım ziyaretlerde bulunmak için Edirne’ye gelen Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp