Sosyal Güvenlik Kurumundan Edesob’a Ziyaret

admin

13-19 Mayıs 2013 tarihleri arasından sosyal güvenlik bilincinin arttırılması amacıyla kutlanan Sosyal Güvenlik Haftası etkinlikleri çerçevesinde Sosyal Güvenlik Kurumu Edirne İl Müdürlüğü Edirne EDESOB’u ziyaret etti.

            Edirne Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü H.Metin Sümer, Müdür Yardımcıları Hülya Kaynak ve Hayrettin Karpuz, kurum şeflerinden Sevim Yıldız Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ’ı makamında ziyaret ettiler. Ziyarette EDESOB Başkan Vekili İhsan Ulusoy, EDESOB Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Aldanmaz,EDESOB Denetim Kurulu Üyesi Hüseyin Tütüncü ve EDESOB Disiplin Kurulu Üyesi Hasan Temelli Hazır bulundular.

 

Edirne SGK İl Müdürü H.Metin Sümer bu yıl 13-19 Mayıs tarihlerinde kutlanacak olan sosyal güvenlik haftası programı çerçevesinde çeşitli etkinlikler düzenlediklerini belirterek “Bu yıl beşincisi düzenlenen sosyal güvenlik haftası etkinlikleri çerçevesinde protokol ziyaretleri, STK ziyaretleri, esnaf ziyaretleri yapıyoruz. Ayrıca öğrencilerimize yönelik olarak hazırlattığımız kitapçıkları dağıtıyoruz.  Düzenleyeceğimiz yemekte Edirne İlinde en fazla SGK pirimi ödeyen işverenlerimize plaket vereceğiz.” Dedi.

 

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ “Değerli müdürüme ve müdür yardımcılarına ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür ederim. Bizler SGK ile iç içe olan kurumlar olarak bizlere Devletin sıcak yüzünü gösteren SGK’nın tüm personeline teşekkür ederim. Edirne’de işverenlerin SGK konusundaki duyarlılığı bizleri mutlu ediyor. Soyal güvenlik kurumu yetkililerinin başarılı çalışmalarının devamını diliyor ve kendilerini kutluyorum” dedi.DSC_0309

 200 total views,  2 views today

Next Post

Edirne'de Kaçak Sigara Operasyonu

Edirne’nin Hamzabeyli Sınır Kapısı’ndan yurt dışına çıkış yapmak isteyen Romanya plakalı bir TIR’da yapılan aramada, 115 bin TL değerinde 549 bin 800 adet kaçak sigara ele geçirildi. Olayla ilgili olarak Bulgaristan vatandaşı V.A.R. gözaltına alındı. Edinilen bilgiye göre, Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü’ne bağlı Hamzabeyli Sınır Kapısı’ndan çıkış yapmak […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp