Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyeti Seçildi

admin

5263 sayılı Kanunun 19. Maddesi gereği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyetine 2013 faaliyet dönemi için köy ve mahalle Muhtarlarından birer üye seçimi Edirne Valisi Hasan Duruer’inde katılmıyla gerçekleşti

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyetine 2013 faaliyet dönemi için köy muhtarlarından Bosna Köyü Muhtarı Recai Kararmışbuga, mahalle muhtarlarından  Mithatpaşa Mahallesi Muhtarı Turgut Sarıbaşak seçildi.

Üye seçimi için köy ve mahalle muhtarlarının yoğun katılımıyla gerçekleşen seçimin sonunda, Muhtarlar ile görüşen, Edirne Valisi Hasan Duruer sorunlarını dinledi.

Köy  Muhtarları  içme suyu yol kanalizasyon içme suyu gibi sorunlarını   Edirne Valisi Duruer’e ilettiler. Mahalle muhtarları ise , özellikle asayiş sorunlarına dikkat çektiler.

Vali Duruer sorunların çözümü için gerekenin yapılacağını  belirterek, köy sorunlarının çözümü için Edirne İl Özel İdaresine gerekli talimatları verdi.  

 203 total views,  2 views today

Next Post

Trakya Topraklarına "Can Veren" Proje

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla dün gerçekleştirilen “12.12.12’de 112 Dev Eser” toplu açılış töreni kapsamında başlatılan “Sultanköy sulama projesi” sayesinde Trakya’daki 78 bin dekar tarım alanı, suyla buluşacak. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan‘ın katılımıyla dün gerçekleştirilen “12.12.12’de 112 Dev Eser” toplu açılış töreni kapsamında başlatılan “Sultanköy sulama projesi” sayesinde Trakya’daki 78 bin dekar […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp