SOYDAN, Subaşı kazazede ziyareti siyasi değil”

admin

AK PARTİ AÇIKLAMA (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

Parti İl Başkanı adına açıklama yapan AK Parti  Edirne Medya Tanıtım  Başkanı Ali Soydan, parti il merkezinde yaptığı basın toplantısında, “5 Temmuz 2016 günü Meriç ilçesi Subaşı Beldesi’nde bir trafik kazası meydana gelmiştir.

Sevindirici olan bu kazada can kaybı olmamasıdır. Adı üzerinde bir kazadır. Bu kazaya karışanların siyasi ve sosyal kimlikleri önemli değildir. İnsan olarak yapılması gereken tarafları geçmiş olsun temennisinde bulunmak ihtiyaçları varsa yardım etmektir.

AK PARTİ AÇIKLAMA

 

 

 

 

 

 

Ramazan Bayramının ilk günü AK Parti Edirne İl Başkanı İlyas AKMEŞE Bayram programı nedeniyle Meriç ilçesi AK parti Belediyesi olan Subaşı Beldesini ziyaret etmiştir. Bu ziyaret sırasında bir önceki gün gerçekleşen trafik kazasında ambulansın zamanında gelmediği ve bu yönde şikâyet olduğu kendisine iletilmiştir.

Geçmiş olsun dileklerinde bulunmak ve olayı anlamak üzere kazada yaralanan kardeşimizin evi ziyaret edilmiştir. Kamera kayıtlarından ambulansın zamanında geldiği anlaşılmıştır. Bu ziyaret de tüm ziyaretlerimiz gibi sosyal medyada paylaşılmış fakat hiçbir parti adı veya kazaya katılan ismi belirtilmemiştir.

Ziyaret sonrası il başkanımız  İlyas AKMEŞE,; Gürkan GÜNESER,ve CHP Edirne İl başkanı  Fevzi PEKCANLI’yı arayıp geçmiş olsun  dileklerini iletmiştir.

Durum böyle iken CHP Edirne  İl Başkanı Fevzi PEKCANLI, gerek sosyal medya paylaşımı, gerekse yazılı medya açıklaması  ile partimizi  siyasi propaganda  ve şov yaşmakla suçlamıştır.

CHP İl Başkanı sizce bizden iki gün sonra  kaza geçiren kardeşimizi  ziyaret eden  CHP’li  Edirne Belediye Başkanı da mı siyasi  şov peşindedir.?

Geçmiş olsun ziyaretlerini yaparken, insani mi yoksa siyasi durumları mı dikkate almalıyız.?

AK PARTİ AÇIKLAMA (1)

 

 

 

 

 

 

Kimlerin kimlere geçmiş olsun ziyareti yapacağına dair düzenleme CHP İl başkanlığınca mı yapılmaktadır? CHP İl Başkanlığını  gerektiği gibi yürütemediğinizi düşündüğünüzden mi  Edirne protokol  başkanlığı  görevini üstlenmeye çalışıyorsunuz.?

Bizi halka havale etmişsiniz.

Sizin mercimekçi, makarnacı göbeğini kaşıyan cahil ve bunun gibi  pek çok alçaltıcı tabirle hor  görmeye çalıştığınız yüce Türk halkına  biz kendimizi 14 yıl önce havale ettik. Ama sizin kendi havaleniz halka karşılık bulamadığı için bir türlü yerine ulaşamıyor” dedi.

SOYDAN,  belde içinde toplanan bir gurubun kaza  yapan GÜNESER’e saldırması ve o anda orada bulunan Erdin BİRCAN’ın aracını taşlamasını onaylamadıklarını  burada olanın bir kaza olduğunu  bunun kararını da trafik ekiplerinin belirleyeceğini söyledi. SOYDAN, burada sevindirici olanın kazaya uğrayan kızın hayati tehlikesinin bulunmaması olduğunu, bu olayın siyasete çekilmemesi gerektiğini ifade etti.  Bir soru üzerine CHP İl Başkanı AKMEŞE’nin bayramda  bu tür kaç evi ziyaret etmiştir sorusunu yanıtlayan SOYDAN, bu sorunun AK Parti il başkanı için geçerli olduğu kadar Edirne Belediye Başkanı için de geçerli olması gerektiğini  Belediye Başkanının da   kazaya uğrayan kızın evini ziyaret ettiğini söyledi.

 142 total views,  2 views today

Next Post

İçmesuyu inşaatı hız kazanıyor

            Belediye Başkanı Av. Enis İŞBİLEN şehir içi içme suyu çalışmaları yerinde incelemelerde bulundu.             Uzunköprü Belediyesi şehir içi içme suyu inşaatı işi, 4000 tonluk şehir deposundan başlanmıştır. Depodan, Hudut Taburu sınırına kadar döşenen HDPE boruların üzerleri de örtülmüştür.   […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp