SP Adayı Sinan Tekin BELEDİYE, HİZMET KAPISIDIR.

admin

Saadet Partisi Belediye Başkan adayı Av. Sinan Tekin, seçim çalışmaları kapsamında Şükrü Paşa Mahallesi sakinlerini ziyaret etti. Mahalledeki işyeri ve kahvelerde halkın sorun ve isteklerini dinleyen Av. Tekin, “Şükrü Paşa Mahallemiz yeni yerleşim bölgesi olmasına rağmen belediye hizmetleri son derece yetersiz. Mahalle sakinlerinin ulaşımla ilgili büyük sıkıntıları var. Yeşil alanlar, çocuk oyun mekânları yok denecek kadar az. Yollar ve yaya kaldırımları düzensiz” şeklinde açıklamada bulundu.

sinan tekin -saadet partisi (1)

Belediyelerin rant kapısı olarak değil hizmet kapısı olarak görülmesi gerektiğine de vurgu yapan Saadet adayı Av. Sinan Tekin, “Bizim göreve geldiğimizde Edirne’mizin yeni eski tüm semtleri yaşanabilir şekilde yeniden tanzim edilecektir. Sosyal mekânlar sadece günümüz şartlarına değil uzun vadeli ihtiyaca uygun olarak düzenlenecektir. Ulaşım konusundaki sorunları çözmek için ise yeni projelerimizi uygulamaya koyacağız” dedi.

sinan tekin -saadet partisi

 42 total views,  2 views today

Next Post

DAMIZLIK BİRLİĞİ’nden "KÜPE" Protokolü Uyarısı

Edirne İli Damızlık Sığır Yetişitiricileri Birliği Başkanı Tuncay AYTIN yaptığı yazılı açıklamada; Edirne İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği olarak 2006 Nisan ayından bu yana Birliğimiz bünyesinde ki küpeleme ekipleri ile İl genelinde buzağı küpeleme işlemi yapmaktayız. Her yıl Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü ile imzaladığımız Küpeleme Protokolü’ne uygun olarak […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp