“Spor Cenneti Edirne” 4. Sayısı Çıktı

admin

Edirne Ajans Medya Grubunun , gazetecilik, matbaacılık ve radyoculuk hizmetlerinin  yanında yayıncılık alanında da hizmetleri devam ediyor. Geçen yıl ilk sayısını çıkardığımız “SPOR CENNETİ EDİRNE “ dergimizin dördüncü sayısı dün çıktı.

İlimizin sportif alanlardaki faaliyetlerini siz sporseverlere gazetemiz ve radyomuz RADYO SU’da sürekli olarak ulaştırıyorduk. Gelen istekler üzerine ilk defa geçen sene yayınlamaya başladığımız “ SPOR CENNETİ EDİRNE” isimli dergimizi 6 ayda bir yayınlıyorduk.

Özellikle Beko Basketbol liginde mücadele eden Olin Edirne Basket, Bayanlar ikinci liginde mücadele eden Edirnespor ve futbolda üçüncü lig savaşı veren Edirnespor GK ‘nın başarılı grafiklerini sizlere, hiçbir masraftan kaçınmadan arşiv niteliğinde saklayabileceğiniz kaliteli bir dergi çıkarmaya çalıştık. İlk başlarda ücretsiz dağıttığımız bu dergiyi,   sizlere daha taze haberler  yazabilmek  için, yine yoğun istekler üzerene 6 ayda bir yerine aylık olarak çıkarmaya karar verdik. Yılda 12 defa çıkacak olan bu dergiyi yıllık 250 TL olarak çıkaracağız. Abone usulü dağıtılacak olan dergi, iş ya da ev adresinize kadar getirilecek.

 

DERGİ YAYIN LARINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN : SPOR CENNETİ EDİRNE DERGİ YAYINLARI

 858 total views,  2 views today

Next Post

Gürkan Bir Yıllık Siyasi Çalışmasını Değerlendirdi

İl Başkanı  Teoman Özdöl  ile birlikte bir basın toplantısı düzenleyen Edirne Milletvekili Recep Gürkan partisinin bir yıllık çalışmalarını  ve bölgedeki  siyasi  gelişmeleri gündeme getirdi. Konuşmasında “Çiftçilerimiz perişan halde, artık birçok insan çiftçiliği bırakmayı düşünüyor” dedi. CHP Edirne Milletvekili Recep Gürkan, çiftçilerin girdi maliyetlerinin yüksekliği nedeniyle zor durumda olduğunu çeltik ekim […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp