Spor İl Müdürü Serhat Ocak’ın Kutlama Mesajı

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınlayan Edirne Gençlik ve Spor İl Müdürü Serhat Ocak; “Tarih boyunca her türlü tehlike ve tehdit karşısında bağımsızlığından ve hürriyetinden vazgeçmeyen yüce Türk Milleti’nin Cumhuriyet idaresi ile taçlanışının 90. yılını kutlamanın mutluluğunu ve gururunu yaşamaktayız.

serhat_ocak

Cumhuriyet, aziz milletimiz ve devletimiz için son derece hayati bir öneme sahip olan bağımsızlığımızın dünyaya ilanıdır. Türk Milleti için Cumhuriyetimizin kazanımları geleceğimizi aydınlatmaya bugün olduğu gibi gelecekte de devam edecektir.

Bizlere düşen görev bu güzel vatanımızın güçlü yarınları için, Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün “Vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır.”  sözünde belirttiği gibi her alanda görevini en iyi yapan, sevgi, saygı ve adaleti ön planda tutan vatandaşlar olmaktır.

Gençlerimiz, Ulu Önderin “En Büyük Eserim” dediği Cumhuriyeti Türk gençliğine emanet ettiğini unutmamalıdırlar. Geleceğimizin teminatı gençlerimiz, tarihimizi idrak ederek aklın ve bilimin ışığında daha müreffeh bir Türkiye için var güçlerini ortaya koyarak çok çalışmalıdırlar.” dedi.

 

 133 total views,  2 views today

Next Post

Edirne'de trafik kazası.. 2 ölü, 4 yaralı

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com Son 1 hafta içinde meydana gelen ikinci ölümlü kazanın adresi Edirne İl Merkezi oldu. Kaza Dün akşam saatlerinde D-100 Karayolu  Trakya Un sanayi önünde meydana geldi. Alınan  bilgiye göre, Ehliyetsiz sürücü (18) Uğur K. 52 BC 202 plakalı aracıyla önündeki […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp