Sporda İlimizin iki değerli ismi; Elif ve Mehmet’in Mutlu Günü

admin

İlimizin gururu Milli sporcumuz Elif Balcı ile Ulusal Hakem Mehmet Vargün Ağa Köşkü’nde düzenlenen düğün töreni ile dünya evine girdi.IMG_9547

İlimizin saygın ailelerinden Eski Bankacı Fazlı ve Nilgün  Balcı’nın kızı Elif ile, Süheyla Vedat Vargün çiftinin oğlu Mehmet’in düğün törenine,  başta spor camiasının değerli isimlerinden Süper lig hakemimiz Özgür Yankaya ve ailesi ile çok sayıda davetli katıldı.  Geçtiğimiz Pazar günü Sarayiçi Ağa Köşkü’nde düzenlenen düğün töreninde, davetlileri aileleriyle birlikte tek tek karşılayan Elif ve Mehmet çifti, daha sonra meşaleler, havai fişek gösterisi ve alkışlar eşliğinde piste gelip dans etti.

Gecenin ilk dansından sonra nikah törenine geçildi. Çiftin Nikah törenini Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi adına, Başkan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Tanrıkulu kıydı. Tanrıkulu törende yaptığı konuşmada;  Edirne sporuna büyük emekler vermiş bu değerli iki arkadaşımızın nikah töreninde olmaktan son derece mutluluk duydum. Belediye Başkanımız Hamdi Sedefçi,  iş seyahati nedeniyle şehir dışında olduğu için gelemedi. Kendisinin bu iki değerli kardeşimize ve siz sevgili misafirlerimize çok selamı var. Elif ve Mehmet çiftimize bir ömür boyu mutluluk dileklerini iletiyorum. Başkanımızın adına bu nikahı kıymak beni çok mutlu etti” dedi.

Elif ve Mehmet çiftinin Nikah Şahitliğini ilimizin gururu Süper Lig Hakemi Özgür YANKAYA, öğretmen arkadaşlarından Gözde ALTIN, Setenay ÖZÇÜRMEZ ve  Erol BUZ  yaptı. Nikahın ardından Gelin ve Damadın ailesinin takı töreni yapıldı. Takı töreninden sonra Elif ve Mehmet çifti ile geceye katılan davetliler  müzik eşliğinde gecenin geç saatlerine kadar eğlendi. Biz de Edirne Ajans Medya Grubu olarak Elif ve Mehmet çiftine bir ömür boyu mutluluk diliyoruz. 
IMG_9615

 162 total views,  2 views today

Next Post

KIRKPINAR İLK GÜN TÖRENLERİ İLE START ALDI.

İlk Tören Belediye önünden başladı. Buradan Bando eşliğinde  Atatürk Anıtı önüne gelen Kortej anıta kadar yürüdü.Anıta çelenk konulması ardından saygı duruşu İstiklal Marşı ve Kırkpınar Marşı okundu.  Kırkpınar Korteji Saraçları takiben 25 kasım Stadına geçti.Burada açılış konuşmaları ve gösteriler yapıldı Saraçlardaki Linet Konseri ve havai fişek gösterisi ile ilk gün […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp