Suat Karluva son yolculuğuna uğurlandı

admin

Geçirdiği rahatsızlık sonucunda hayatını kaybeden Edirne Belediyesi Hukuk İşleri Müdürü Suat Karluva, son yolculuğuna uğurlandı.

Edirne Belediyesi Hukuk İşleri Müdürü Suat Karluva için Edirne Belediyesi önünde tören düzenlendi. Törene Belediye Başkan Vekili Selçuk Çakır, Başkan Yardımcıları Çiğdem Gegeoğlu, Hüsnü Güler, daire müdürleri, çalışma arkadaşları, eşi Fatmahan Karluva ile çocukları Oğuzhan, Rüya ve Yiğit Karluva, yakınları ve dostları katıldı.

Edirne Belediye Başkan Vekili Selçuk Çakır, ailesine ve yakınlarına başsağlığı diledi. Belediye önünde düzenlenen cenaze töreninden sonra Karluva, Eski Camii’nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Yenişehir Mezarlığı’nda toprağa verildi.

SUAT KARLUVA KİMDİR”

“20.12.1963 Tarihinde Kırklareli/Kofçaz’da doğmuştur. 27.09.1983 tarihinde Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi Adalet Yüksekokulu’ndan mezun olmuştur. 1987 yılında Kırklareli İli’nin Vize İlçesi’nde Adliye Zabıt Katibi olarak başladığı görevine sırasıyla; Yazı İşleri Müdürlüğü, Tunceli/Ovacık İcra Müdürlüğü, Edirne/Havsa İcra Müdürlüğü, İstanbul/Fatih İcra Müdür Yardımcılığı, Antalya İcra Müdür Yardımcılığı görevlerinde sbulunduktan sonra 06.02.2015 tarihinde Edirne Belediyesi’nde Hukuk İşleri Müdürü olarak göreve başlamıştır. Suat KARLUVA, evli ve 3 çocuk babasıdır”

 

 98 total views,  2 views today

Next Post

ETSO Meclisinden Zeytindalı Harekatına Destek

ETSO Meclis Başkanı Mehmet Eren ve Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt’un başkanlığında Şubat Ayı Olağan Meclis Toplantısı ve Genişletilmiş Meslek Komite Toplantısı 13 Şubat 2018 tarihinde gerçekleştirildi.Toplantıya meclis üyeleri ile birlikte meslek komite başkanları ve üyeleri katılım sağladı. Yeterli çoğunluğun sağlanması ile Şubat Ayı Meclis Olağan Toplantısını başlatan ETSO Meclis […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp