SUİÇMEZ İsrail saldırısını kınadı

admin

Mustafa SUİÇMEZ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AK Parti İl Genel Meclis üyesi Mustafa Suiçmez yaptığı yazılı açıklamada, Terörist, İsrail askerlerinin  Mescid-i  Aksa’ya  yaptığı  çirkin ve ahlaksız saldırıyı nefretle kınadığını  belirterek, “ Uzun yıllardan bu yana Orta Doğuda  terör estiren İsrail  güçlerinin, Tüm İslam aleminin  kutsal Mabedi olan  Mescid-i Aksa’ya yaptıkları bu çirkin  saldırısı bardağı taşıran son damla oldu.

Her  platformda  demokrasi, insan hakları, düşünce özgürlüğünden  ahkam kesen, küresel güçlerin,  yıllardır  Batı şeria ,Gazze’de  ve Orta Doğunun  her yerinde  terör estiren  İsrail’in  bu ahlaksızca  saldırısına sessiz kalınmamalı” dedi.

 

 

 214 total views,  2 views today

Next Post

Beklenen oluyor mu?

Ülkemizde bugün İktidar partisinin icraatından  umduğunu  bulamayanlar ve  muhalefet partilerinin çalışmalarını yeterli  bulmayanlar yeni bir parti arayış içinde.             Uzun yıllar iktidarda kalmanın yıpranmışlığının sonucunda bu tür siyasi gelişmeler kaçınılmaz oluyor.  Milletvekili seçimine kısa bir süre  kala yeni bir parti gündeme taşınıyor. Bu konudaki kulis çalışmaları uzun süredir gündemdeydi. Merkez […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp