Şükrüpaşa Vakfı Kermesi Açıldı

admin

Şükrüpaşa Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından, geliri öğrencilerin yararına kullanacağı kermesin açılışı Rüstempaşa Kervansaray’ında yapıldı.

Kermesin açılışını, Edirne Vali Yardımcısı Dr. Ayhan Özkan, Edirne Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Özcan, AK Parti İl Başkanı Müjdat Kahve ve Arda Özel Eğitim AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Sezgin dua eşliğinde birlikte yaptılar.

Şükrüpaşa Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Ahmet Yıldırım kermeste el emeği göz nuru birçok işlemeli el işlerinden, yiyecek ve içeceklerin olduğunu belirtti. Yıldırım, kermesten elde edilecek gelirin üniversite öğrencilerinin yararına kullanılacağını dile getirerek, “kermesimiz bir hafta boyunca halkımıza açık olacak. Tüm Edirne halkını kermesimize davet ediyoruz” dedi.

Açılışın ardından Vali Yardımcısı Dr. Ayhan Özkan ve Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Özcan kermeste gezerek birer işlemeli havlu aldılar. Kermes Rüstempaşa Kervansaray’ında bir hafta açık kalacak.AW000722

 130 total views,  2 views today

Next Post

Protokol Evi Edirnelilerin Yeni Gözdesi

Edirne Belediyesi tarafından restore edilerek Edirnelilerin hizmetine sunulan Meriç nehri kenarındaki protokol evi Edirne’yi ziyarete gelen yerli ve yabancı konukların uğrak noktası haline geldi. Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, “Güzel bir havanın eşliğinde çayınızı yudumlarken, mutlu olduğunuzu hissedeceğiniz bir tarihi bir yapıda hizmet vermekteyiz. Protokol Evi’nin, Edirne’nin gözde mekânları arasına […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp