Süloğlu Belediye Başkanı Atik, 8 Mart kadınlar gününü kutladı

admin

Bugüne kadar şehrin güzelleşmesi ve modern bir şehir olması için yoğun çaba sarf eden bu hizmetleri nedeniyle Süloğlu halkının takdirini kazanan Belediye Başkanı Erol ATİK, kültür ve sanat etkinliklerine de devam ediyor.

erol atik süloğlu - kadınlar günü (5)

Süloğlu Belediye Başkanı ve Belediye Başkan Adayı Erol Atik beraberinde İlçe Başkanı Metin Yılmaz, İl Genel Meclis üyesi adayları İdris Dinç, Mustafa Koçak, Belediye Meclis Üyesi Halil Çevirgen, partililer ve kadın kolları ile birlikte 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutladı. Bugüne kadar sosyal ve kültürel etkinlikler alanında Süloğlu’nda ilkleri başlatan Atik, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Kadın kolları üyeleri ve partililer ile birlikte vatandaşlara karanfil dağıttı ve çocuklara oyuncak dağıtımı yaptı.

erol atik süloğlu - kadınlar günü (25)

Atik ilçedeki tüm kadınların kadınlar gününü kutladı. Erol Atik burada yaptığı açıklamada. Kadınların toplumun yarısını oluşturduğunu, o nedenle her alanda kadınların çalışma hayatına aktif olarak katılmasının önemli olduğunu, Süloğlu belediyesi olarak kadınlara her türlü desteğin ve yardımın sağlandığını ve sağlanmaya devam edileceğini belirterek ,İslam dinini de kadınlara,analara çok büyük değer verdiğini ifade etti.

erol atik süloğlu - kadınlar günü erol atik süloğlu - kadınlar günü (1)
erol atik süloğlu - kadınlar günü (19)
erol atik süloğlu - kadınlar günü (26) erol atik süloğlu - kadınlar günü (30) erol atik süloğlu - kadınlar günü (32) erol atik süloğlu - kadınlar günü (34) erol atik süloğlu - kadınlar günü (35) erol atik süloğlu - kadınlar günü (39) erol atik süloğlu - kadınlar günü (40) erol atik süloğlu - kadınlar günü (41) erol atik süloğlu - kadınlar günü (43) erol atik süloğlu - kadınlar günü (46) erol atik süloğlu - kadınlar günü (52) erol atik süloğlu - kadınlar günü (53) erol atik süloğlu - kadınlar günü (54) erol atik süloğlu - kadınlar günü (55) erol atik süloğlu - kadınlar günü (56) erol atik süloğlu - kadınlar günü (58) erol atik süloğlu - kadınlar günü (59) erol atik süloğlu - kadınlar günü (61) erol atik süloğlu - kadınlar günü (64) erol atik süloğlu - kadınlar günü (67) erol atik süloğlu - kadınlar günü (71) erol atik süloğlu - kadınlar günü (77) erol atik süloğlu - kadınlar günü (80) erol atik süloğlu - kadınlar günü (81) erol atik süloğlu - kadınlar günükpk

 

 

 416 total views,  2 views today

Next Post

Hatice şimşek Dünya Kadınlar Gününü kutladı.

MHP İl Kadın Kolları Başkanı Hatice Şimşek 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle yaptığı açıklamada ; “ Milliyetçi Hareket Partisi Edirne İl Kadın Kolları Başkanlığı olarak 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi olarak kadın haklarının dokunulmazlığına önem veriyoruz. Bu maksatla kadınlarımızın dokunulmaz, devredilmez ve vazgeçilmez temel insan […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp