Süloğlu Belediyesi 500 fidan dikti

admin

Süloğlu Belediyesince, ilçede Cumhuriyet İlköğretim Okulu önünde, Süloğlu Baraj Parkında ve Yeni Mahalle mevkiinde toplam 500 adet erik, armut ve çınar fidesi dikimi gerçekleştirdi.

süloğlu fidan dikimi

Belediye Başkanı Erol Atik, göreve geldiklerinde bu güne kadar Süloğlu İlçesinde yeşil alanların arttırılmasına önem verdiklerini, şehrin oksijen deposu haline gelmesi için tüm imkanları kullandıklarını söyledi. Gerek Süloğlu Barajı çevresinde gerekse şehir merkezinde ektikleri fidanlarla şehrin güzelleşmesine havasının temiz olmasına katkı yaptıklarını kaydeden Atik; “kazanılan her yeşil alan insan sağlığı için büyük katkı olduğu inancındayım. İlkokulumuzun önüne,Baraj çevresi ve yeni Mahallemize ektiğimiz fidanlarla şehrimizin park alanına dönmesine katkı yapıyoruz.halkımızın da desteği ile şehrimizdeki yeşil alanların daha da artmasını sağlayacağız” dedi.

süloğlu fidan dikimi (1)

 

 33 total views,  2 views today

Next Post

Olanları Film İzler Gibi İzliyoruz

Son yıllarda özellikle son birkaç ayda ülkemizde gerçekten baş döndürücü insan dimağını zorlayan gelişmeler oluyor. Bakıyorsunuz gün geçmiyor ki “böyle şeyler olur mu, bu imkansız “denilen olaylar maalesef ülkemizde olabiliyor. İnsanlarımız bu ilginç olayları, olağandışı gelişmeleri izlerken hayrete düşüyor. Bakıyorsunuz ülkenin en saygın kurumları olan emniyet mensupları ve yargı organlarının […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp