Süloğlu – Boylarovo Belediyeleri dostluk maçı

admin

Süloğlu Belediyesi ve Bulgaristan Yanbol İli Boylarovo Belediyesi’nin, Süloğlu Belediyesinin Yeni Sdatyumunda yaptıkları futbol müsabakasında dostluk kazandı. Maç dört dört berabere sonuçlandı.

Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran, Boylarovo Belediye Başkanı Hristo Hristov, Her iki Belediyenin Meclis Üyeleri, Boylarovo’dan gelen misafirler ve Süloğlu sakinleri güzel bir maç izledi.

Süloğlu - Boylarovo Belediyeleri dostluk maçı (2)

 

 

 

 

 

 

Boylarovo Belediye Başkanı Hristo Hristov, beraberindeki heyet ve sporcular Süloğlu’nu ziyaret etmekten ve dostluğun pekişmesine katkıda bulunmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Başkan Hristo Hristov; “Belli aralıklarla Süloğlu’na gelip gidiyoruz. Mehmet Beyin Misafirperverliği bizi Süloğlu’na daha çok bağlıyor. Belediyelerimiz arasındaki dostluğun daha da gelişeceğine, birbirimizle olan ilişkilerimizin daha üst düzeylere geleceğine inancımız tamdır. Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran’ı ve Süloğluluları Boylarovo’da görmekten mutluluk duyarız” diyerek Bulgaristan’a davet etti.

Süloğlu - Boylarovo Belediyeleri dostluk maçı (1)

 

 

 

 

 

 

Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran; Spor Müsabakalarının dostlukları pekiştirdiğine vurgu yaparak;” Spor Barıştır.Kardeşliktir.Komşularımızı Süloğlu’nda görmekten büyük memnunluk duyduk.Farklı dakikalar yaşadık. Bu tür etkinlikler devam edecektir. Sporcularımızın  Boylarovo’lu futbolcularla sportmence  mücadele etmeleri bunun göstergesidir. Bir defa daha sporun barışa olan katkısını söylemeden edemeyeceğim.Kendilerini Süloğlu’nda görmekten büyük mutluluk duyduk.Hristo Beye çok teşekkür ederiz.Barış köprüsünün bir başında onlar bir başında biziz”.diyerek İyi bir ev sahipliği örneğini gösterdi.Her iki takım futbolcuları  Süloğlu’nun yeni stadında güzel bir müsabaka sergileyerek seyircilere heyecanlı dakikalar yaşattılar

 

 

 

 20 total views,  2 views today

Next Post

Esnaf, Şemsettin Emir’e sahip çıktı

AK Parti Edirne Milletvekili Adayı Şemsettin Emir, çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Sanayi Esnafını ziyaret eden Şemsettin Emir, burada esnafın büyük ilgisiyle karşılandı. Sanayi esnafından ‘destek’ sözü alarak ziyaretlerine devam Eden Şemsettin Emir, “Edirneliler bana ne kadar güçlü destek verirse benimde sesim, Ankara’da o kadar güçlü çıkar” dedi. Gittiği her yerde […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp