Süloğlu Güreşçilerinden Büyük Başarı

admin

Süloğlu’nun ismini başta Trakya olmak üzere tüm Balkanlarda duyuran ‘’ Süloğlu Güreş Takımı’’ hafta sonu düzenlenen Büyükmandıra ve Kavaklı Güreşlerinden başarı ile döndüler.

Süloğlu Belediyesi adına güreşen 8 pehlivanın Büyükmandıra güreşlerinde Ersin Eren Avcıl Birinci, Dağhan Ilgın Çetin Üçüncü, Birtan Ergin Üçüncü olurken Kavaklı Koca Yusuf Güreşlerinde Ersin Eren Evcil İkinci, Arda Serbest Üçüncü ve Atahan Bartu Çetin Üçüncü olmuşturlar.

Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran’ın yakın takip ettiği ve desteklediği güreş takımını tebrik ederken;’’ çocuklarımız bizlerin gurur kaynağı oluyorlar. Her gittiği yerde Süloğlu’muzun ismini duyuran evlatlarımız hafta sonu iki ayrı yerde minik bir boyda ve deste boyda 1.2. ve 3. olan çocuklarımız bizleri gururlandırmışlardır. Kavaklı Koca Yusuf Güreşlerinde ve Büyükmandıra Yağlı pehlivan güreşlerinde kürsü yaparak madalya almışlardır. Kendilerini ve çok değerli hocaları Tamer kardeşimiz tebrik ediyorum. Kırkpınar ve Antalya Elmalı Güreşlerimize de katılmalarını planlıyoruz. İnşallah Başarılarımız ve Desteklerimiz devam edecektir’’ dedi.

 97 total views,  2 views today

Next Post

Safir’de Yaz Okulu Coşkusu Başladı

2017-2018 eğitim öğretim yılının sona ermesinin ardından, Özel Edirne Safir Koleji’nde yaz okulu coşkusu başladı. Yüzmeden sinemaya, değerler eğitiminden ekolojiye, İngilizceden, robotik kodlamaya 21 ayrı faaliyetin yer aldığı yaz okulu programı ile öğrencileri hem verimli hem de eğlenceli bir yaz tatili bekliyor. Haftanın 5 günü sabah 09.00 akşam 16.30 saatleri […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp