Süloğlu halkına hizmet bizim için çok önemli

admin

Süloğlu halkına hizmet bizim için çok önemli     (5)

 

 

 

 

 

 

 

Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Orman kıran yaptığı açıklamada, Devletin gündeme getirdiği uygulama ile resmi araçların yolcu taşımacılığının iptal olduğunu belirterek; “ Biz de bunu dikkate alarak geçen yıl belediyemizde bir şirket kurmak amacıyla çalışma  başlattık. Şu anda faal duruma getirdik. Şu anda şirketimize 30’ar kişilik araç aldık. Bu araçların yasal işlemlerini tamamladıktan sonra pazartesi günü halkımızın hizmetine sunacağız. Bu araçların  alımında  halk bankası müdürümüz Cüneyt Ökçün’e belediye meclis üyelerimize teşekkürlerimizi sunarım. Güvene esas kararlar aldık.

Süloğlu halkına hizmet bizim için çok önemli     (2)

 

 

 

 

 

 

 

Bunda amaç, Süloğlu insanlarımızan daha rahat seyahat edebilmeleridir.Bu araçlarımızla halkımıza turizm  amaçlı hizmetler de sunmak istiyoruz. Ayrıca  ülkemizin çeşitli yörelerinde   şehitlerimiz geliyor. Bir nebze olsun silahlı kuvvetlerimize katkı yapmak moral motive etmek için subay, astsubay  uzman,er ve erbaşlarımıza  mayıs ayında aldığımız meclis kararı ile silahlı Kuvvetlerimizi motive etmek amacıyla araçlarımızla taşıma ücretlerimizde indirim yaptık. Onun yanında 65 yaş üstü yolcularımızın ücretsiz taşınmasını sağlıyoruz. Ailelerin iki öğrencisi olanların birini ücretsiz seyahat etmesini sağlıyoruz.Sağlık  sorunları üst düzeyde olanları da yine araçlarımızla ücretsiz taşıyoruz. Biz yönetimde olduğumuz sürede  her türlü engel gelmiş olsa da halkımıza bu tür hizmeti yapmaya kimse engel olamaz. Kmarar verdiğimiz her hizmetin arkasında olacağız. Halkımıza hizmeti ön planda tutacağız” dedi.

Süloğlu halkına hizmet bizim için çok önemli     (1)

 

 

 

 

 

 

 

PARTİ KİMLİĞİMİ UNUTMADIM

30martgünü belediye başkanı olarak seçildiğini belirten Ormankıran, “seçildiğimiz günün akşamı ise partimizi gönlümüze gömdük. Süloğlu ilçemize hizmet verirken bir partinin belediye başkanı gibi görülemeyiz. Buna karşın partimizi kalbimize gömmüş olsak da kendimizi partiden koparma ve partiden üstün görme gibi  anlayışım olmadı. Ben meclis toplantıları önünde İlçe başkanım ve meclis üyelerimle gurup toplantısı yaparak meclis toplantısına giriyorum.

Süloğlu halkına hizmet bizim için çok önemli     (3)

 

 

 

 

 

 

 

Her ne kadar belediye başkanı, meclis üyeleri ile il genel meclis üyelerimizi seçmiş olsak da parti üyelerimizin de gündem maddeleri ile ilgili görüşlerini tartışıp  gündem maddesi haline getiriyor sorunların giderilmesine katkı sağlıyoruz. Partililerimizin görüşlerine önem veriyoruz. Bundan sonra da bu konularda daha dikkatli davranacağız bana göre ne kadar çok insan ortak noktada buluşuyorsa doğru oradadır. Biz bu birlikteliği sağlamamız lazımdır.
Süloğlu halkına hizmet bizim için çok önemli     (4)

 

 

 93 total views,  2 views today

Next Post

Plevne Ana Sınıfı öğrencileri etkinliği

                Edirne Merkez Plevne İlkokulu ana sınıfı öğrencileri Anneler Günü nedeniyle ETSO toplantı salonunda bir etkinlik düzenledi. Etkinlik konusunda bilgi veren Öğretmen Şeyda Yavuz, Plevne İlkokulu ana sınıfı öğrencileri Anneler günü nedeniyle bir etkinlik düzenlediklerini belirterek; Burada Annelerimizle birlikte güzel bir gün geçireceğiz. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp