Süloğlu İlçesinde halkın Nabzını tuttuk

admin

Yerel seçimlere 11 ay kala gerek ilimizde gerekse ilçelerde aday adayları bir bir ortaya çıkmaya başladı.  Seçmenlerle sürekli dirsek temasında olan siyasi partilerin  Belediye Başkan aday adayları vaatlerini ve yapacağı icraatları anlatıp seçmeni ikna etme çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Edirne Ajans Haber Merkezi, Edirne Merkez ve 7 ayrı ilçede seçimle ilgili halkın nabzını ölçmek ve seçmenin görüşünü almak için çalışmalarına başladı.   İl ve ilçelerde yaşayan seçmenlerle bire bir görüşecek olan Haber Merkezimiz, tüm sonuçları gazetemizden yayınlayarak okurlarımızla da paylaşacak.

İlk olarak Süloğlu ilçesinde vatandaşlarla görüşen Haber Merkezimiz; vatandaşlara Süloğlu Belediye Başkanı Erol Atik’in göreve geldiği ilk günden bu güne kadar yaptığı icraatları, Ak Parti hizmet anlayışının Süloğlu ilçesinde yarattığı değişimi, Halkın şu andaki mevcut Belediye Başkanına Erol Atik’e  bakış açısını, Seçmen Yeni dönemde  ilçede kimi  belediye başkanı görmek istiyor gibi soruları yöneltti.

Bu konuyla ilgili ayrıntılı Haber ve Tüm detaylar 29 Nisan Pazartesi Günü Edirne Ajans Gazetemizde yayınlanacaktır.

DSC_6136

 43 total views,  2 views today

Next Post

ÇOCUKLARIMIZLA İLGİLENİYOR MUYUZ?

Çocuklarımız bizim geleceğimiz, istikbalde neslimizi devam ettirip adımızı sülalemizi geleceğe taşıyorlar. Gençlerimiz için ne yapsak ne fedakârlığa katlansak azdır. Çocuklarımızın Dünya’ya gözlerini açtıkları günleri şöyle bir hatırlayalım. O zorlu günlerden sonra geçen yıllarda ailelerin yavrularını hayata hazırlamak için tüm güçlüklere göğüs geriyor. Gençlerimizin çocukluk yılları geçerek daha sonraki yıllara baktığımızda […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp