Süloğlu Kaymakamı Öztürk’ten Köylere Ziyaret

admin

Edirne’nin Süloğlu ilçesine Kaymakam olarak vekaleten atanan ve13 Eylül 2017 Çarşamba Günü görevine başlayan Süloğlu  Kaymakamı Şenol Öztürk ilçede bulunan köyleri ziyaret ederek bölgenin sorunlarını tespit ediyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaymakam Öztürk, ilk olarak, Süloğlu İlçesine bağlı Sülecik Köyünde vatandaşlarla sohbet edip sorunlarını dinledi. Köyün muhtarı Fedai Cebeci, Kaymakam Öztürk’e Sülecik köyünün sorunları hakkında bilgiler verdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

2017- 2018 Eğitim-öğretim yılının açılış törenine katıldı ve Süloğlu İlkokulunda ders zilini çalarak yeni eğitim öğretim yılının velilere, öğrencilere ve öğretmenlerimize hayırlı olmasını diledi.

 

 

 

 

 

 

 

Daha sonra Gaziler günü münasebetiyle ilçede düzenlenen törene katılan Kaymakam Öztürk, Şehit yakınlarımız ve gazilerimizle bir araya geldi. Burada yaptığı konuşmada, Vatanımız: Şanlı Türk Bayrağımız ve Gazi Atatürk’ün kurmuş olduğu Cumhuriyet bizlere şehitlerimizin ve gazilerimizin emanetidir.” Sözlerine yer verdi.

 

 

 

 

 

 

 

Süloğlu ilçesine bağlı köy muhtarları ile bir araya gelen Kaymakam Öztürk,  köylerin ihtiyaçları, sorunları hakkından muhtarlardan bilgi alıp onlarla çeşitli istişarelerde bulundu.

 

 

 

 

 

 

 

İlçede ki çalışmaları yakından takip den Öztürk, önceki günlerde köyleri ziyaret etti.  Süloğlu İlçesine bağlı Taşlısekban köyünün ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi, köyün genel gidişatı ve sorunları hakkında köy halkından bilgi aldı.Daha sonra Muhtarlıkta Köy muhtarı Şaban Toprak ile görüşen Kaymakam Öztük, Taşlısekban köyü hakkında çeşitli bilgiler aldı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 158 total views,  2 views today

Next Post

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce’nin en mutlu günü

EDİRNE AJANS ÖZEL HABER – sadece haber verir CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce ‘nin oğlu Salih Arda ve Silivri Belediye Başkanı  Özcan Işıklar ‘ın kızı İdil Göknil  22 Eylül 2017 Cuma Günü Garden Et Lokantası’nda düzenlenen düğün töreninde yaşamlarını birleştirdi.               Geceye  Edirne’den CHP […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp