Süloğlu köyler arası futbol turnuvası start aldı

admin

????????????????????????????????????

24 Futbol takımının katılımı ile 4 gurup halinde oynanacak Süloğlu Futbol Turnuvası başladı. Turnuvanın açılış törenine Süloğlu Kaymakamı Numan Altay ve Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran ile sporseverler katıldı.

Cumartesi günü Musulçaköyü spor ile Taşlımüsellim futbol takımlarının sahaya çıkması, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması, Kaymakam ve Belediye Başkanının turnuvaya katılan takımlara başarı dilemesiyle start aldı. Bu maçın orta hakemliğini Yalçın Biçer, yan hakemliklerini Serdar Düşlü ve Barış Cebeci yaptı. Maç büyük bir çekişme içinde ve karşılıklı gollerle geçti. Bu zorlu maçı  Musulça Köyü 4-3 kazandı. Açılış öncesi saat 09.30’da başlayan sabahın ilk maçında ise Taşlı sekban köyü ile Büyükgerdelli Köyü futbol takımları karşı karşıya geldi. Maçı üstün bir oyundan sonra Taşlısekban köyü 5-0 kazandı.

 

????????????????????????????????????

 

????????????????????????????????????

 

 98 total views,  5 views today

Next Post

Süloğlu pazarı olduğu günlerde CHP İlçe Merkezi'ne ilgi artıyor

            Süloğlu’nun pazarı Perşembe günleri yapılıyor. Pazarın olduğu günlerde CHP İlçe Merkezi’de köylerden gelen partililerle doluyor. Pazar yeri yanındaki ilçe merkezine gelen partililer bir taraftan kendi sorunlarını partililere iletiyor, diğer yandan ülke meselelerini tartışıyor. Belediye Başkanı Mehmet Orman kıran’da bazen ilçe merkezine gelerek vatandaşların sorularını […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp