Süloğlu’nda 2013-2014 Eğitim-Öğretim Yılı Törenle Başladı

admin

Yeni Eğitim Öğretim yılı İlimizde olduğu gibi Süloğlu ilçesinde de renkli sahnelerin yaşanmasına neden oldu. Konuyla ilgili Gazetemize açıklama yapan Süloğlu Belediye Başkanı Erol ATİK; “2013-2014 Eğitim yılı bugün itibarıyla, öğrencilerimizin, velilerimizin, anne ve babalarımızın heyecanıyla ilçemizde başladı. Bizler de en az onlar kadar bir eğitimci olarak bir veli olarak heyecanımız en az çocuklarımızın heyecanı kadar dı diyebiliriz. İlçemizde ki tören Süloğlu İlköğretim okulunda gerçekleşti. Güzel bir açılış töreni organize edildi.

DSCI0568

Törene İlçe Kaymakamımız Numan Altay, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Mehmet VARDAR, İlçe Emniyet Amiri Mehmet ÇÖMLEK, kurum müdürlerimiz, velilerimiz ve öğrencilerimiz katıldı. Çocuklarımız ilk gün olmasına rağmen güzel bir hazırlık yapmışlar. Gözlerinde ki heyecan ve pırıltı bizi daha da mutlu etti. Halk oyunları gösterisi, şiirler ve konuşmalar törende renkli sahnelerin yaşanmasına neden oldu. Yıl boyunca bu etkinlikleri daha da geliştirerek sunacaklardır. Yine Eğitim-Öğretim Yılında Tüm öğretmenlerimize, Velilerimize, Öğrencilerimize, Anne ve babalarımıza büyük işler düşüyor. Burada çocuklarımızın okumalarını kolaylaştırmak için de biz de belediye olarak çocuklarımızın daima yanındayız. Hizmet açısından kapımız açık.” Dedi.

“ÖĞRENCİLERİMİZİ YIL İÇERSİNDE ÜCRETSİZ TAŞIMAYA DEVAM EDECEĞİZ.”

DSCI0589

Belediye Başkanı Atik açıklamasında; Belediye olarak öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Her yıl sürdürdüğümüz öğrencilerimizi ücretsiz olarak taşıma hizmetini bu yıl da sürdürüyoruz. Tüm öğrencilerimizi ücretsiz taşımaya devam edeceğiz. Çocuklarımız bizim için çok önemlidir. Geleceğimizi emanet edeceğimiz yarınlarımız olan çocuklarımıza Süloğlu Belediyesi olarak sınırsız hizmeti sunmaya devam edeceğiz. Bu vesile ile tüm Öğretmen ve öğrencilerimizin 2013-2014 Eğitim-Öğretim yılını kutluyorum. Hayırlı bir yıl olmasını diliyorum.” dedi.

DSCI0570

 175 total views,  2 views today

Next Post

13. Tarım Aletleri ve Hayvancılık Festivali Başlıyor

Havsa Belediye Başkanlığı tarafından her sene organize edilen ve Trakya’da marka haline gelen Havsa Tarım Aletleri ve Hayvancılık Festivali’nin 13.yılı yine dopdolu bir programla 19–20–21–22 Eylül 2013 tarihleri arasında organize edilecek. Festival kapsamında bu sene Baha, Linet, Belgin Gölcük, Meral Oğuz, Sevtuğ ve Özgür & Erdem ikilisi sahne alacak.   […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp