Bu memlekette, bu vatana büyük istihdamlar yarattın… Yurt içi ve yurt dışında senin önderliğinde yapılan başarılı çalışmalarla Her zaman ilimizin gururu oldun… Seni unutmayacağız…. Mekanın cennet olsun Özer abi…”

PE RE JA Markasının sahibi, Edirne’nin en köklü radyosu SUSESİ FM’in kurucusu olan Edirne’nin ve Türkiye’nin saygın işadamlarından Özer Sezer Susesi (66), vefat etti. Önceki gece İstanbul’da bir otelde oğlu Anıl Susesi’ni Fatma Girik’in yeğeni Ecem Fatma Girik ile evlendiren Özer Sezer Susesi; nikahtan kısa bir süre sonra kalp krizi geçirerek yaşamını yitirdi.

Merhum İsmail Susesi ve Leman Susesi’nin oğulları, Selma Nilüfer Susesi’nin eşi, Uğur, Anıl ve Onur Susesi’nin babaları, İsmail, Şendoğan, Lale ve Jale Susesi’nin ağabeyleri, Özer Susesi’nin ani vefatı sevenlerini yasa boğdu.

Geçtiğimiz hafta sonu İstanbul’da bir otel’de düzenlenen Oğlu Anıl Susesi’nin düğün töreninde geçirdiği kalp krizi sonrası vefat eden Özer Sezer Susesi, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı susesi-pe-re-ja-özer-sezer-susesi-edirne-vefat-1.jpg

Ünlü İşadamı, Edirne’nin gururu Özer Sezer Susesi’nin oğlu Anıl’ın bu mutlu gününe şahit olduktan hemen sonra vefat etmesi başta iş, sanat ve cemiyet hayatı olmak üzere eş dost ve yakınlarını yasa boğdu.

Merhum Susesi için bugün sabah saatlerinde İstanbul Florya camii’nde tören düzenlenip helallik alındı. Daha sonra Merhum Özer Sezer Susesi için Edirne Eski Camii’de cenaze töreni düzenlendi.

Cenaze törenine iş, sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri, Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Yaver Tetik, Edirne Ticaret İl Müdürü Mahmut Altun, Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa İriş, Saadet Partisi İl Başkanı Ali Erhan Demirkıran, CHP Edirne Eski İl Başkanı Şükrü Ciravoğlu, ETSO Meclis Başkanı Emre Alp, Edirne Ticaret Sicil Müdürü İsmail Eser, Susesi ailesinin eş dost ve yakınları katıldı. Cenaze töreninde güçlükle ayakta duran Merhum Susesi’nin oğlulları, eşi, annesi ve kardeşleri taziyeleri kabul etti. Özer Sezer Susesi’nin cenazesi Eski Camii’de kılanan ikindi namazına müteakiben Edirne Yeniimaret Bademlik mezarlığına defnedildi.

Bizde Edirne Ajans ailesi olarak Özer Sezer Susesi’ye Allahtan rahmet, ailesi, yakınları ve tüm sevenlerine sabır ve başsağlığı dileriz.

FATMA GİRİK’in Hayran sayfasından Anlamlı paylaşım..

KADERE BAK!
Pereja Kimya’nın sahibi Özer Sezer Susesi, oğlunun düğün gecesi geçirdiği kalp krizi sonucu hayata gözlerini yumdu.
🔵Önceki gece İstanbul’da bir otelde oğlu Anıl Susesi’ni Fatma Girik’in yeğeni Ecem Fatma Girik ile evlendiren Özer Sezer Susesi; nikahtan kısa bir süre sonra kalp krizi geçirerek yaşamını yitirdi. Dügün iptal oldu.
🔵Girik ve Susesi Ailelerine sabır diliyoruz…

KADERE BAK!Pereja Kimya'nın sahibi Özer Sezer Susesi, oğlunun düğün gecesi geçirdiği kalp krizi sonucu hayata gözlerini yumdu.🔵Önceki gece İstanbul'da bir otelde oğlu Anıl Susesi'ni Fatma Girik'in yeğeni Ecem Fatma Girik ile evlendiren Özer Sezer Susesi; nikahtan kısa bir süre sonra kalp krizi geçirerek yaşamını yitirdi. Dügün iptal oldu.🔵Girik ve Susesi Ailelerine sabır diliyoruz…

fatma girik paylaştı: 24 Şubat 2020 Pazartesi

“Bu memlekette, bu vatana büyük istihdamlar yarattın… Yurt içi ve yurt dışında senin önderliğinde yapılan başarılı çalışmalarla Her zaman ilimizin gururu oldun… Seni unutmayacağız…. Mekanın cennet olsun Özer abi…”

İstanbul Bahçelievler’de Dönemin Başbakanı Süleyman Demirel, İstanbul Valisi Vefa Poyraz, İstanbul Belediye Başkanı Haşim İşcan katılımıyla 9 Temmuz 1967 yılında işletmeye açılan PE RE JA İleri imya Sanayi A.Ş. Edirne’nin gururu olmaya devam etti. Kuruluşu bir asıra dayanan, Pereja ileri Kimya Sanayi A.Ş, başta kolonya, parfüm, vücut spreyi, oda ve kumaş spreyi gibi kokulu ürünlerin yanı sıra sabun, şampuan, vücut losyonu kişisel bakım ve kozmetik ürünleri üretimi yapmaktadır.

Ürünlerini insan ve çevre sağlığına zarar vermeksizin uluslararası standartlarda üreterek tüketicisine sunan Pereja İleri Kimya Sanayi, Türk kozmetik endüstrisinin lider kuruluşlarından biridir. Türkiye’de ilk limon kolonyası markasına adını veren Pereja, ayrıca ülkemizde Sandy markası ile ilk sıvı sabunu üreterek sektöre ilkleri kazandırmıştır. Tümüyle entegre üretim tesislerimiz Edirne Organize Sanayi Bölgesi’nde 25.000 m2 kapalı olmak üzere toplam 100.000 m2’1ik bir alanda faaliyet göstermektedir.

Uzun yıllar faaliyetlerini İstanbul’da sürdürdükten sonra Edirne’deki modern üretim tesislerine taşınmıştır. 2018 içerisindeki başlatılan büyüme planı çerçevesinde, tesislerimizin 15.000 m2’lik ek üretim ünitelerinin yapımı devam etmektedir. Üretim tesislerimiz son sistem depolama ve kalite kontrol birimleri ile donatılmıştır. Koku, kişisel bakım ve ev kozmetiği konularında oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firma, her yaş ve segmente hitap etmesi ve üretim tesislerindeki yuksek teknolojiye sahip güçlü altyapısıyla sektörde ayrışır. Kendi markalarının dışında Chakra, Beymen, LCW, English Home, Bella Maison, Mavi Jeans, Defacto, BiM, ŞOK, A101 gibi pek çok ulusal ve uluslararası markanın ürünlerini geliştirmek ve üretmektedir. Tümüyle entegre üretim tesislerimiz Edirne Organize Sanayi Bölgesi’nde 25.000 m2 kapalı olmak üzere toplam 100.000 m2’1ik bir alanda faaliyet göstermektedir. Uzun yıllar faaliyetlerini İstanbul’da sürdürdükten sonra Edirne’deki modern üretim tesislerine taşınmıştır. 2018 içerisindeki başlatılan büyüme planı çerçevesinde, tesislerimizin 15.000 m2’lik ek üretim ünitelerinin yapımı devam etmektedir. Üretim tesislerimiz son sistem depolama ve kalite kontrol birimleri ile donatılmıştır. Pereja İleri Kimya A.Ş.’nin toplam 82 ülkeye gerçekleştirdiği ihracatın % 50’lik bölümünü Avrupa ülkeleri oluşturmaktadır. Üretim tesislerinde farklı kozmetik ürün grupları için tasarlanmış özelleşmiş üretim birimleri bulunmaktadır. Konusunda uzman ve deneyimli kimya mühendisleri ve kozmetik kimyagerlerinden oluşan AR-GE Merkezi, pazarlama ve satış ekibi ile Pereja dünyadaki tüm yenilikleri takip etmekte ve yeni ürünler geliştirmeye yönelik çalışma ve projeler yürütmektedir.
Perakendecilik konusunda yaklaşık üç yıldır hazırlıklar yürüten Pereja, ilk konsept mağazasını 2019 Haziran ayında İzmir Çeşme Sheraton Oteli’nde açtı. Yaz ve tatil temalı özel bir kolleksiyonun sunulduğu mağazada parfümlü ürünler, kişisel kozmetik ve ev bakım ürünlerinin yanı sıra çeşitli aksesuarlar da satılmaktadır. Perakende projesinin devamı olarak önümüzdeki aylarda başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin genelinde açılacak konsept Pereja mağazalarının hazırlıkları sürdürülmektedir.
MARKALARI
PE RE JA, SANDY, VERDURE, VIVIEN, WILSON, PRIZE, DAPHNE, PERLONA, HAPPY BABY, SUNSHOWER, RİBELLA