Svelingrad Mosta her ülkeden müşterilerin merkezi oldu

admin

Svelingrad Mosta her ülkeden müşterilerin merkezi oldu (2)

 

 

 

 

 

 

Bulgaristan Svilengrad İlçesinin tarihi Cisri Mustafapaşa Köprüsü kenarında nezih bir ortamda faaliyetini sürdüren Mosta Restoran Bulgar müşterileri dışında Türk müşterilerine de hizmet sunmaya devam ediyor. Tarihi köprü kenarında doğal güzellikler arasında lokantaya gelen müşteriler bir yandan yemeklerini yerken diğer taraftan çevredeki tarihi ve doğal güzellikleri seyretme imkânı buluyor.

Svelingrad Mosta her ülkeden müşterilerin merkezi oldu (1)

 

 

 

 

 

 

 

Hijyenik bir ortamda müşterilerine ey iyi hizmeti veren kurum yetkilileri; müşterilerinin daha ziyade Türkler olduğunu ona göre Türk mutfağına ağırlık verdiklerini Türkiye’den gelen müşterilerin damak tadına göre hizmet sunduklarını belirttiler.  Çevirme, balık ürünleri gibi Türk mutfağını örnek aldıklarını bazı Türk müşterilerinin iftarlarını  Mosta’da açtıklarını ve mutlu olarak ayrıldıklarını ifade ettiler.  Edirne merkezden 30 Km mesafede bulunan Svelingrad şehrinde faaliyet gösteren Mosta, Meriç nehri kıyısında doğal ortamda ve Osmanlı döneminden kalma tarihi Cisri Mustafapaşa Köprüsünün kenarında bulunuyor. Her gün 08-00 ile gece 01.00 kadar açık olan lokantada hizmet Avrupa standartlarına göre müşteri memnuniyeti dikkate alınarak veriliyor. İşyerinde gerektiğinde düğün de yapılıyor.

Svelingrad Mosta her ülkeden müşterilerin merkezi oldu (3)

 

 

 

 

 

 

 

Mavi beyaz dekor içinde yapılan düğünler halk arasında büyük ilgi görüyor. Akdeniz mutfağı yemeklerin yoğun olduğu daha ziyade Türk ve Yunanlı müşterilerin ilgi gösterdiği restorana ilgi her geçen gün artıyor. Edirne dışından çevre il ve ilçelerden de müşterilerin ilgi gösterdiği Mosta stres atıp dinlenmek ve hoş vakit geçirmek isteyen müşterilerin uğrak yeri haline geldi. Mosta ramazan ayında da  müşterilerine hizmete devam ediyor.

Svelingrad Mosta her ülkeden müşterilerin merkezi oldu (4)

 233 total views,  2 views today

Next Post

Suiçmez; “ bu yıl balya sıkıntısı yok”

              Edirne Süt Üreticileri Birliği Başkanı Mustafa Suiçmez, bu yıl saman konusunda bölgede sıkıntı yaşanmayacağını, bu yıl buğday veriminin beklenen düzeyde olması Ziraat Odasının balya bağlama fiyatını belirlemesi nedeniyle bütün üreticilerin samanlarını tedarik ettiğini belirterek; “ Bu yıl daha önceki yıllarda olduğu gibi saman […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp