T.Ü Öğrencilerinden Dilek Özçelik’e ‘Yanındayız’ Mesajı

admin

Trakya Üniversitesi Bilim, Sanat ve Siyaset Topluluğu üyesi öğrencileri, Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde tedavisine başlanan Dilek Özçelik için Balkan Yerleşkesi’nde basın açıklaması yaptı.

Türkiye’de Dilek gibi binlerce kanser hastası olduğunu belirten topluluk üyesi öğrenciler, parasız ve bilimsel sağlık hizmeti istediklerini kaydetti.

Trakya Üniversitesi Bilim, Sanat ve Siyaset Topluluğu üyesi öğrenciler, Balkan Yerleşkesi’ndeki Menza binası önünde basın açıklaması yaparak Dilek Özçelik’e ‘Yanındayız’ mesajı verdi ve “Paranız batsın “ diye pankart açtılar

Öğrenciler adına basın açıklamasını okuyan Tuğçe Dellice, “Bizler biliyoruz ki, halk için var olması gereken devlet; sağlık, eğitim, ulaşım gibi insanın özlük haklarını karşılamak zorundadır. Bizler para değil, parasız ve bilimsel sağlık hizmeti istiyoruz” dedi.

Topluluk üyesi öğrenciler, basın açıklamasının ardından slogan attıktan sonra olaysız bir şekilde dağıldıAW000555

 187 total views,  2 views today

Next Post

Tanrıkulu’ndan Diksiyon Kursiyerlerine Ziyaret

Edirne Belediyesi’nin “kültür ve eğitim etkinlikleri” çerçevesinde halka açık ücretsiz olarak verilen diksiyon kursunun 26.döneminde sona yaklaşılıyor. Edirne Belediyesi Basın Bürosundan yapılan açıklamada, “Edirne Belediyesi’nin “kültür ve eğitim etkinlikleri” çerçevesinde halka açık ücretsiz bir eğitim hizmeti olarak Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün sorumluluğunda düzenlenen diksiyon kursu Sabahattin Bostancıoğlu tarafından verilmekte […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp