TAKINDI AİLESİNİN ACI GÜNÜ

admin

Edirne Belediyesi Mali Hizmetler Müdürü Ruhi Takındı’nın babası Ali Takındı (77), vefat etti. Bir süredir sağlık sorunları nedeniyle tadavi gören Takındı’nın vefatı sevenlerini yasa boğdu.


Edirne’nin köklü kulüplerinden Saraçhane sporun kurucu üyelerinden ve uzun yıllar yöneticilik yapan ve ilimizin değerli değerli isimlerinden biri olan Ali Takındı vefat etti.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı ruhi-takindi-aile.jpg

Edirne Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bilgin ÖZBAŞ’ın dayısı, Edirne Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürü Özlem Takındı’ nın kayınpederi, Övgü Güleç, Ecem Nur ve Sezin Takındı’nın dedeleri, Edirne Belediyesi Mali Hizmetler Müdürü Ruhi, Ruhan, (Merhume) Nihan Takındı’nın babaları, Hürmüz Takındı’ nın eşi Merhum Ali Takındı için düzenlenen cenaze törenine Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Belediye Başkan Yardımcıları, Daire Müdürleri, Havsa Eski Belediye Başkanı Oğuz Tekin, İl Özel İdaresi Meclis Başkanı Mehmet Geçmiş, STK ve Oda yöneticileri, Siyasi Parti İl Başkanları ve yöneticileri, Kamu-Kurum müdürleri, eş, dost ve yakınları katıldı.

Öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Takındı dualar eşliğinde Acıçeşme Mezarlığında toprağa verildi.

 1,310 total views,  8 views today

Next Post

TÜBİSAD Birincilik Ödülü Uzunköprü Belediyesi’nin

Uzunköprü Belediyesi, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın yetkilendirilmiş Kuruluş olan TÜBİSAD’ın Türkiye genelinde Belediyelere yönelik düzenlediği “Belediyeler Arası AEEE Toplama Yarışması”nda 0 – 50.000 arası nüfusa sahip belediyeler kategorisinde birinci olarak organik atıkların değerlendirilmesinde kullanılan ve birincilik ödülü olan kompost cihazını almaya hak kazandı. Konuyla ilgili yapılan açıklamada; “Sıfır atık […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp